kalarm - en to sl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @info 'From' email address]
en: From:
sl: Od:

[ctx: @info Email addressee]
en: To:
sl: Za:

[ctx: @info Copy-to in email headers]
en: Cc:
sl: Kp:

[ctx: @info]
en: Date:
sl: Datum:

[ctx: @info Email subject]
en: Subject:
sl: Zadeva:

[ctx: @info Todo calendar item's title field]
en: To-do:
sl: Opravilo:

[ctx: @info Todo calendar item's location field]
en: Location:
sl: Mesto:

[ctx: @info Todo calendar item's due date/time]
en: Due:
sl: Zapade:

[ctx: @info Brief form of 'At Login']
en: Login
sl: Prijava

[ctx: @info]
en: At login
sl: Pri prijavi

[ctx: @info]
en: 1 Minute | %1 Minutes
sl[0]: %1 minuta
sl[1]: %1 minuti
sl[2]: %1 minute
sl[3]: %1 minut

[ctx: @info]
en: 1 Hour | %1 Hours
sl[0]: %1 ura
sl[1]: %1 uri
sl[2]: %1 ure
sl[3]: %1 ur

[ctx: @info Hours and minutes]
en: %1h %2m
sl: %1u %2m

[ctx: @info]
en: 1 Day | %1 Days
sl[0]: %1 dan
sl[1]: %1 dneva
sl[2]: %1 dnevi
sl[3]: %1 dni

[ctx: @info]
en: 1 Week | %1 Weeks
sl[0]: %1 teden
sl[1]: %1 tedna
sl[2]: %1 tedni
sl[3]: %1 tednov

[ctx: @info]
en: 1 Month | %1 Months
sl[0]: %1 mesec
sl[1]: %1 meseca
sl[2]: %1 meseci
sl[3]: %1 mesecev

[ctx: @info]
en: 1 Year | %1 Years
sl[0]: %1 leto
sl[1]: %1 leti
sl[2]: %1 leta
sl[3]: %1 let

[ctx: @info No recurrence]
en: None
sl: Brez

[ctx: @info No repetition]
en: None
sl: Brez
