kalendar - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Return to Contact List
az: Əlaqələr siyahısına qayıdın

en: Call
az: Zəng edin

en: Send SMS
az: SMS göndərin

en: Send Email
az: E-poçt göndərin

en: Show QR Code
az: QR-kodu göstərin

en: Nickname: %1
az: Ləqəb: %1

en: Address | Addresses
az[0]: Ünvan
az[1]: Ünvanlar

en: Email Address | Email Addresses
az[0]: E-poçt ünvanı
az[1]: E-poçt ünvanları

en: Phone number | Phone numbers
az[0]: Telefon nömrəsi
az[1]: Telefon nömrələri

en: Contacts
az: Əlaqələr

en: Contact
az: Əlaqə

en: QR Code
az: QR-kod

en: Return to Contact
az: Əlaqələrə qayıdın

en: Data Matrix
az: Verilənlər şəbəkəsi

en: Change the QR code type
az: QR-kodun növünü dəyişin

en: Creating QR code failed
az: QR-kod yaradıla bilmədi

en: The QR code is too large to be displayed
az: QR-kod göstərmək üçün çox böyükdür
