kalendar - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Return to Contact List
ca: Retorna a la llista de contactes

en: Call
ca: Trucada

en: Send SMS
ca: Envia un SMS

en: Send Email
ca: Envia un correu

en: Show QR Code
ca: Mostra el codi QR

en: Nickname: %1
ca: Sobrenom: %1

en: Address | Addresses
ca[0]: Adreça
ca[1]: Adreces

en: Email Address | Email Addresses
ca[0]: Adreça de correu electrònic
ca[1]: Adreces de correu electrònic

en: Phone number | Phone numbers
ca[0]: Número de telèfon
ca[1]: Números de telèfon

en: Contacts
ca: Contactes

en: QR Code
ca: Codi QR

en: Return to Contact
ca: Retorna al Contact

en: Change the QR code type
ca: Canvia el tipus de codi QR

en: Creating QR code failed
ca: Ha fallat la creació del codi QR

en: The QR code is too large to be displayed
ca: El codi QR és massa gran per a mostrar-se
