kalendar - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Return to Contact List
cs: Vrátit se na Seznam kontaktů

en: Call
cs: Volat

en: Send SMS
cs: Poslat SMS

en: Send Email
cs: Odeslat e-mail

en: Show QR Code
cs: Zobrazit QR kód

en: Nickname: %1
cs: Přezdívka: %1

en: Address | Addresses
cs[0]: Adresa
cs[1]: Adresy
cs[2]: Adresy

en: Email Address | Email Addresses
cs[0]: E-mailová adresa
cs[1]: E-mailové adresy
cs[2]: E-mailové adresy

en: Phone number | Phone numbers
cs[0]: Telefonní číslo
cs[1]: Telefonní čísla
cs[2]: Telefonní čísla

en: Contacts
cs: Kontakty

en: Contact
cs: Kontakt

en: QR Code
cs: Kód QR

en: Return to Contact
cs: Vrátit se na kontakt

en: Data Matrix
cs: Matice dat

en: Change the QR code type
cs: Změnit typ QR kódu

en: Creating QR code failed
cs: Vytvoření QR kódu selhalo

en: The QR code is too large to be displayed
cs: QR kód je pro zobrazení příliš velký
