kalendar - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Return to Contact List
eu: Itzuli kontaktu zerrendara

en: Call
eu: Deitu

en: Send SMS
eu: Bidali SMS

en: Send Email
eu: Bidali e-posta

en: Show QR Code
eu: Erakutsi QR kodea

en: Nickname: %1
eu: Goitizena: %1

en: Address | Addresses
eu[0]: Helbidea
eu[1]: Helbideak

en: Email Address | Email Addresses
eu[0]: E-posta helbidea
eu[1]: E-posta helbideak

en: Phone number | Phone numbers
eu[0]: Telefono zenbakia
eu[1]: Telefono zenbakiak

en: Contacts
eu: Kontaktuak

en: Contact
eu: Kontaktua

en: QR Code
eu: QR kodea

en: Return to Contact
eu: Itzuli kontaktu zerrendara

en: Data Matrix
eu: Datu matrizea

en: Change the QR code type
eu: Aldatu QR kode mota

en: Creating QR code failed
eu: QR kode sortzea huts egin du

en: The QR code is too large to be displayed
eu: QR kodea azaltzeko handiegia da
