kalendar - en to lv translation catalogue (296 entries)

en: Move occurrence(s)
lv: Pārvietot reizi(es)

en: Unable to add the exception item to the calendar. No change will be done.
lv: Nevar pievienot izņēmumu. Nekas netiks mainīts.

en: Delete task and its sub-tasks
lv: Dzēst uzdevumu un tā apakšuzdevumus

en: Delete task and make sub-tasks independent
lv: Dzēst uzdevumu un padarīt tā apakšuzdevumus par atsevišķiem uzdevumiem

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar %1
lv: %1 kalendāra iestatīšanas dati

en: Done
lv: Pabeigts

en: Select Email Address
lv: Izvēlēties e-pasta adresi

en: Contacts
lv: Kontakti

en: No contacts
lv: Nav kontaktu

en: Name:
lv: Vārds:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Filtering by tags
lv: Šķirot atzīmes

en: All Tasks
lv: Visi uzdevumi

en: Remove filtering tag
lv: Noņemt šķirošanas atzīmi

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar Color
lv: Izvēlēties kalendāra krāsu

en: Tags
lv: Atzīmes

en: Calendars
lv: Kalendāri

en: Days
lv: Dienas

en: Months
lv: Mēneši

en: Years
lv: Gadi

en: Min. Interval:
lv: Mazākais attālums:

en: New Event…
lv: Jauns pasākums...

en: New Task…
lv: Jauns uzdevums...

[ctx: %1 is a percentage number]
en: <b>%1%</b> Complete
lv: Izpildīti <b>%1%</b>

en: <b>Calendar:</b>
lv: <b>Kalendārs:</b>

en: <b>Tags:</b>
lv: <b>Atzīmes:</b>

en: Remove %1 tag
lv: Noņemt atzīmi %1

en: <b>Date:</b>
lv: <b>Datums:</b>

en: <b>Time:</b>
lv: <b>Laiks:</b>

en: <b>Duration:</b>
lv: <b>Ilgums:</b>

en: <b>Priority level:</b>
lv: <b>Prioritātes līmenis:</b>

en: <b>Completed:</b>
lv: <b>Pabeigts:</b>

en: <b>Recurrence:</b>
lv: <b>Atkārtot:</b>

en: Except on:
lv: Izņemot:

en: <b>Location:</b>
lv: <b>Atrašanās vieta/saite:</b>

en: Unable to find location.
lv: Atrašanās vieta nav atrasta.

en: <b>Description:</b>
lv: Apraksts:

en: <b>Attachment:</b> | <b>Attachments:</b>
lv[0]: <b>Pielikumi:</b>
lv[1]: <b>Pielikums:</b>
lv[2]: <b>Pielikumi:</b>

en: <b>Reminders:</b>
lv: <b>Atgādinājumi:</b>

en: <b>Guests:</b>
lv: <b>Viesi:</b>

en: View
lv: Skats

en: Delete
lv: Dzēst

en: Mark Task as Incomplete
lv: Atzīmēt uzdevumu kā neizdarītu

en: Mark Task as Complete
lv: Atzīmēt uzdevumu kā izdarītu

en: Add Sub-Task
lv: Pievienot apakšuzdevumu

en: Set priority...
lv: Iestatīt prioritāti...

en: None
lv: Nav

en: 1 (highest priority)
lv: 1 (augstākā prioritāte)

en: 2 (mid-high priority)
lv: 2 (vidēji augsta prioritāte)

en: 3 (mid-high priority)
lv: 3 (vidēji augsta prioritāte)

en: 4 (mid-high priority)
lv: 4 (vidēji augsta prioritāte)

en: 5 (medium priority)
lv: 5 (vidēja prioritāte)

en: 6 (mid-low priority)
lv: 6 (vidēji zema prioritāte)

en: 7 (mid-low priority)
lv: 7 (vidēji zema prioritāte)

en: 8 (mid-low priority)
lv: 8 (vidēji zema prioritāte)

en: 9 (lowest priority)
lv: 9 (zemākā prioritāte)

en: Remove Tag
lv: Noņemt atzīmi

[ctx: %1 is the month and year of the range start, %2 is the same for range end]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

[ctx: %1 is month of range start, %2 is month + year of range end]
en: <b>%1</b> - %2
lv: <b>%1</b> – %2

en: Choose a Task Calendar
lv: Izvēlēties uzdevumu kalendāru

en: Choose a Calendar
lv: Izvēlēties kalendāru

en: Delete calendar
lv: Dzēst kalendāru

en: Do you want to delete calendar: "%1"?
lv: Vai jūs vēlaties dzēst kalendāru: "%1"?

[ctx: %1 is the type of the incidence (e.g event, todo, journal entry)]
en: Delete %1
lv: Dzēst %1

en: Do you want to delete item: "%1"?
lv: Vai Jūs vēlaties dzēst "%1"?

en: Item "%1" has sub-items. Do you want to delete all related items, or just the currently selected item?
lv: Vienumam "%1" ir apakšuzdevumi. Vai Jūs vēlaties dzēst visus saistītos apakšuzdevumus vai arī tikai pašreiz atlasīto uzdevumu?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. This item also has sub-items.
    
    Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
    
    Deleting all will also delete sub-items!
lv: "%1" atkārtojas vairākas reizes. Šai lietai ir arī apakšelementi.
    Vai Jūs vēlaties dzēst pašreizējo reizi %2, arī turpmākās reizes, vai arī visas atkārtošanās reizes?
    Dzēšana izdzēsīs arī apkšelementus!

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
lv: "%1" atkārtojas vairākas reizes. Vai Jūs vēlaties dzēst atlasīto reizi %2, turpmākās reizes, vai arī visas atkārtošanās reizes?

en: Only Delete Current
lv: Dzēst tikai pašreizējo

en: Also Delete Future
lv: Dzēst arī turpmāko

en: Delete Only This
lv: Dzēst tikai šo

en: Delete All
lv: Dzēst visu

[ctx: %1 is incidence type]
en: Edit %1
lv: Rediģēt %1

[ctx: %1 is incidence type]
en: Add %1
lv: Pievienot %1

en: Invalid dates provided.
lv: Doti spēkā neesoši datumi.

en: End date cannot be before start date.
lv: Beigu datums nevar atrasties pirms sākuma datuma.

en: Calendar:
lv: Kalendārs:

en: Summary:
lv: Kopsavilkums:

en: Completion:
lv: Izpildījums:

en: Priority:
lv: Prioritāte:

en: Unassigned
lv: Nav norādīta

en: 1 (Highest Priority)
lv: 1 (Augstākā prioritāte)

en: 5 (Medium Priority)
lv: 5 (Vidēja prioritāte)

en: 9 (Lowest Priority)
lv: 9 (Zemākā prioritāte)

en: All day
lv: Visa diena

en: Start:
lv: Sākums:

en: End:
lv: Beidzas:

en: Timezone:
lv: Laika zona:

en: Repeat:
lv: Atkārtot:

en: Never
lv: Nekad

en: Daily
lv: Katru dienu

en: Weekly
lv: Katru nedēļu

en: Monthly
lv: Katru mēnesi

en: Yearly
lv: Katru gadu

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Every:
lv: Katru:

en: day | days
lv[0]: dienu
lv[1]: dienu
lv[2]: dienas

en: week | weeks
lv[0]: nedēļu
lv[1]: nedēļu
lv[2]: nedēļas

en: month | months
lv[0]: mēnešu
lv[1]: mēnesi
lv[2]: mēnešus

en: year | years
lv[0]: gadu
lv[1]: gadu
lv[2]: gadus

en: On:
lv: Datums:

[ctx: %1 is the day number of month]
en: The %1 of each month
lv: Katru %1 mēneša dienu

[ctx: the weekOfMonth dayOfWeekString of each month]
en: The %1 %2 of each month
lv: Katra menēša %1 nedēļas %2 dienu

en: Ends:
lv: Beidzas:

en: On
lv: Datumā

en: After
lv: Pēc

en: occurrence | occurrences
lv[0]: reižu
lv[1]: reizi
lv[2]: reizes

en: Exceptions:
lv: Izņēmumi:

en: Add Recurrence Exception
lv: Pievienot atkārtošanās izņēmumu

en: Location:
lv: Vieta:

en: Optional
lv: Nav obligāts

en: Show map
lv: Rādīt karti

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Tags:
lv: Atzīmes:

en: Tap to set tags…
lv: Pieskarieties lai pievienotu atzīmes...

en: Click to set tags…
lv: Uzspiediet, lai pievienotu atzīmes...

en: Manage tags…
lv: Pārvaldīt atzīmes...

en: Reminders:
lv: Atgādinājumi:

en: Add Reminder
lv: Pievienot atgādinājumu

en: Attendees:
lv: Dalībnieki:

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Required
lv: Nepieciešams:

en: Status:
lv: Statuss:

en: Request RSVP
lv: Pieprasīt RSVP

en: Add Attendee
lv: Pievienot dalībnieku

en: Choose from Contacts
lv: Izvēlēties no kontaktiem

en: Fill in Manually
lv: Pievienot manuāli

en: Attachments:
lv: Pielikumi:

en: Add Attachment
lv: Pievienot pielikumu

en: Only This Item
lv: Tikai šo reizi

en: Also Future Items
lv: Arī turpmākās reizes

en: All Occurrences
lv: Visas atkārtošanās reizes

en: Manage Tags
lv: Pārvaldīt atzīmes

en: Delete Tag
lv: Dzēst atzīmi

en: Are you sure you want to delete tag "%1"?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties izdzēst atzīmi "%1"?

en: Create a New Tag…
lv: Izveidot jaunu atzīmi...

en: Quickly Add a New Tag.
lv: Ātri izveidot jaunu atzīmi.

en: Mark Incomplete
lv: Atzīmēt kā neizdarītu

en: Mark Complete
lv: Atzīmēt kā izdarītu

en: Undo:
lv: Atsaukt:

en: Redo:
lv: Atcelt atsaukšanu:

en: Configure
lv: Iestatīt

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo
lv: Atcelt atsaukšanu

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View all tasks
lv: Apskatīt visus uzdevumus

[ctx: %1 is 2 or more]
en: %1 days
lv: %1 dienas

en: 1 day
lv: 1 dienu

[ctx: %1 is 2 or mores]
en: %1 hours
lv: %1 stundas

en: 1 hour
lv: 1 stundu

en: %1 minutes
lv: %1 minūtes

en: %1 before start of event
lv: %1 pirms pasākuma sākuma

en: %1 after start of event
lv: %1 pēc pasākuma sākuma

en: On event start
lv: Pasākuma sākumā

en: Every week | Every %1 weeks
lv[0]: Katras %1 nedēļas
lv[1]: Katru %1 nedēļu
lv[2]: Katras %1 nedēļas

en: Every week on | Every %1 weeks on
lv[0]: Katras %1 nedēļas
lv[1]: Katru %1 nedēļu
lv[2]: Katras %1 nedēļas

en: Every year on the %2 of %3 | Every %1 years on the %2 of %3
lv[0]: Katru %1 gadu %2 %3
lv[1]: Katra %1 gada %2 %3
lv[2]: Katru %1 gadu %2 %3

en: Every minute | Every %1 minutes
lv[0]: Katru %1 minūti
lv[1]: Katru %1 minūti
lv[2]: Katras %1 minūtes

en: Every hour | Every %1 hours
lv[0]: Katru %1 stundu
lv[1]: Katru %1 stundu
lv[2]: Katras %1 stundas

en: Every day | Every %1 days
lv[0]: Katru %1 dienu
lv[1]: Katru %1 dienu
lv[2]: Katras %1 dienas

en: Every month on the %2 | Every %1 months on the %2
lv[0]: Katra %1 mēneša %2. datumā
lv[1]: Katra %1 mēneša %2. datumā
lv[2]: Katru %1 mēnešu %2. datumā

en: Every year on the %2 day of the year | Every %1 years on the %2 day of the year
lv[0]: Katra %1 gada %2. dienā
lv[1]: Katra %1 gada %2. dienā
lv[2]: Katru %1 gadu %2. dienā

en: Complex recurrence rule
lv: Sarežģīts atkārtošanās cikls

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Never ends
lv: Nekad nebeidzas

en: Ends on %1
lv: Beidzas %1

en: Ends after %1 occurrences
lv: Beidzas pēc %1 atkārtojuma reizēm

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Highest priority)
lv: %1 (Augstākā prioritāte)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-high priority)
lv: %1 (Vidēji augsta pritoritāte)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Medium priority)
lv: %1 (Vidēja prioritāte)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-low priority)
lv: %1 (Vidēji zema prioritāte)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Lowest priority)
lv: %1 (Zemākā prioritāte)

en: No set priority level
lv: Nav atzīmēta prioritāte

en: Return to Location
lv: Atgriezties

en: New calendar  created from imported file successfully.
lv: No faila jaunais kalendārs importēts veiksmīgi.

en: Create
lv: Radīt

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Import a calendar
lv: Importēt kalendāru

en: Import Calendar
lv: Importēt kalendāru

en: Would you like to merge this calendar file's events and tasks into one of your existing calendars, or would prefer to create a new calendar from this file?
lv: Vai no šī faila kalendāra uzdevumus un pasākumus apvienot ar jau esošu kalendāru vai arī radīt jaunu kalendāru?

en: Merge with existing calendar
lv: Apvienot ar jau esošu kalendāru

en: Create new calendar
lv: Radīt jaunu kalendāru

[ctx: @action:button]
en: Reset
lv: Atiestatīt

en: All day or Multi day
lv: Pilnas dienas vai vairāku dienu

[ctx: Date has no events or tasks set]
en: Clear day.
lv: Brīva diena.

en: Tap
lv: Pieskarieties

en: Click
lv: Uzklikšķiniet

en: Nothing on the books today. %1 to add something.
lv: Šodien nekas nav ieplānots. %1, lai ko pievienotu.

[ctx: Displays times between incidence start and end]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

en: Starts at %1
lv: Sākas %1

en: Ends at %1
lv: Beidzas %1

en: <b>Today</b>
lv: <b>Šodien</b>

en: Previous Week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Next Week
lv: Nākamā nedēļa

en: Now
lv: Tagad

en: Previous Month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Next Month
lv: Nākamais mēnesis

en: Today
lv: Šodien

en: Overdue
lv: Nokavēts

en: Priority %1
lv: Prioritāte %1

en: No set priority
lv: Nav atzīmēta prioritāte

en: No task calendars enabled.
lv: Nav iespējots neviens kalendārs ar uzdevumiem.

en: Calendar is not enabled
lv: Kalendārs nav iespējots

en: Enable
lv: Iespējot

en: No tasks completed
lv: Neviens uzdevums nav pabeigts

en: No tasks left to complete
lv: Nav veicamu uzdevumu

en: Show Completed
lv: Rādīt pabeigtos

en: Completed Tasks in %1
lv: Pabeigtie %1 uzdevumi

en: Completed Tasks
lv: Pabeigtie uzdevumi

en: Create a New Task…
lv: Radīt jaunu uzdevumu...

en: Quickly Add a New Task.
lv: Ātri pievienot jaunu uzdevumu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit calendar…
lv: Rediģēt kalendāru...

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar
lv: Atjaunināt kalendāru...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar
lv: Dzēst kalendāru

[ctx: @action:inmenu]
en: Set calendar colour…
lv: Mainīt kalendāra krāsu...

[ctx: @action:inmenu]
en: Calendar source settings…
lv: Kalendāra avota iestatījumi...

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar source
lv: Atjaunināt kalendāra avotu

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar source
lv: Dzēst kalendāra avotu

[ctx: text editing menu action]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: text editing menu action]
en: Redo
lv: Atcelt atsaukšanu

[ctx: text editing menu action]
en: Cut
lv: Izgriezt

[ctx: text editing menu action]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: text editing menu action]
en: Paste
lv: Ielīmēt

[ctx: text editing menu action]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: text editing menu action]
en: Select All
lv: Atlasīt visu

[ctx: @action:menu]
en: File
lv: Fails

[ctx: @action:menu]
en: Quit Kalendar
lv: Iziet no Kalendar

[ctx: @action:menu]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:menu]
en: View
lv: Skats

[ctx: @action:menu]
en: Sort Tasks
lv: Kārtot uzdevumus

[ctx: @action:menu]
en: Create
lv: Radīt

[ctx: @action:menu]
en: Window
lv: Logs

[ctx: @action:menu]
en: Exit Full Screen
lv: Iziet no pilnekrāna režīma

[ctx: @action:menu]
en: Enter Full Screen
lv: Pilnekrāna režīms

[ctx: @action:menu]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @action:menu]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @action:menu]
en: Kalendar Handbook
lv: Kalendar rokasgrāmata

[ctx: text editing menu action]
en: Undo Text
lv: Atsaukt rakstīto

[ctx: text editing menu action]
en: Redo Text
lv: Atcelt atsaukšanu

en: Sort Tasks
lv: Kārtot uzdevumus

en: Change Calendar Color…
lv: Mainīt kalendāra krāsu...

en: Choose Calendar Color
lv: Izvēlēties kalendār krāsu

en: General
lv: Vispārīgi

en: Maps
lv: Kartes

en: Enable maps:
lv: Iespējot kartes:

en: May cause crashing on some systems.
lv: Var radīt problēmas dažām sistēmām.

en: Location marker:
lv: Veids, kā parāda atrašanās vietu:

en: Circle (shows area of location)
lv: Aplis (norāda aptuvenu atrašanās vietu)

en: Pin (shows exact location)
lv: (norāda precīzu atrašanās vietu)

en: About Kalendar
lv: Par Kalendar

en: General settings
lv: Vispārīgi iestatījumi

en: Show sub-tasks in calendar views
lv: Rādīt apakšuzdevumus kalendāra skatos

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Pa vidu

en: Right
lv: Pa labi

en: Weekday label length:
lv: Nedēļas dienu nosaukumu garumi:

en: Full name (Monday)
lv: Pilnais nosaukums (pirmdiena)

en: Abbreviated (Mon)
lv: Saīsinātais (pirmd.)

en: Letter only (M)
lv: Tikai 1. burts (p)

en: Show week numbers
lv: Radīt nedēļu numurus

en: Grid border width (pixels):
lv: Režģa platums (pikseļos):

en: Schedule View settings
lv: Grafika skata iestatījumi

en: Show week headers
lv: Rādīt nedēļu galvenes

en: Tasks View settings
lv: Uzdevumu skata iestatījumi

en: Show completed sub-tasks
lv: Rādīt veiktos apakšuzdevumus

en: Task
lv: Uzdevums

en: Tasks View
lv: Uzdevumu skats

en: Week View
lv: Nedēļas skats

en: 3 Day View
lv: 3 dienu skats

en: Day View
lv: Dienas skats

en: Month View
lv: Mēneša skats

en: Backwards
lv: Uz atpakaļu

en: Forwards
lv: Uz priekšu

en: To Today
lv: Uz šodienu

en: To Date…
lv: Uz noteiktu datumu...

en: Show Menubar
lv: Rādīt rīkjoslu

en: Manage Tags…
lv: Pārvaldīt atzīmes

en: Import Calendar…
lv: Importēt kalendāru...

en: Alphabetically
lv: Alfabēta secābā

en: By Due Date
lv: Pēc beigu datuma

en: By Priority Level
lv: Pēc prioritātes pakāpes

en: Ascending order
lv: Pieaugošā secībā

en: Descending Order
lv: Dilstošā secībā

en: Show Completed Tasks
lv: Rādīt paveiktos uzdevumus

en: Open Command Bar
lv: Atvērt komandu uzvedni

en: An error occurred: %1
lv: Radusies kļūda: %1

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Offline)
lv: %1 (Bezsaistē)

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
lv: %1 (Noklusējuma)

en: Calendar Application
lv: Lietotne kalendāriem

en: (c) KDE Community 2021
lv: (c) KDE kopiena 2021

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lv: Uzturētājs

[ctx: @info:credit]
en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: No set date
lv: Nav noteikta datuma
