kalendar - en to nl translation catalogue (466 entries)

en: Move occurrence(s)
nl: Voorval(len) verplaatsen

en: Unable to add the exception item to the calendar. No change will be done.
nl: Kon de uitzondering niet toevoegen aan de agenda. Er wordt niets gewijzigd.

en: Delete task and its sub-tasks
nl: Taak en zijn subtaken verwijderen

en: Delete task and make sub-tasks independent
nl: Taak verwijderen en subtaken onafhankelijk maken

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar %1
nl: Eigenschappen van agenda %1

en: Home:
nl: Privé:

en: No address book selected
nl: Geen adresboek geselecteerd

en: The member with name <b>%1</b> is missing an email address
nl: Het lid met de naam <b>%1</b> heeft geen e-mailadres

en: Contact does not exist any more
nl: Contactpersoon bestaat niet meer

[ctx: contact's name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: contact's email address]
en: EMail
nl: E-mail

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book %1
nl: Eigenschappen van adresboek %1

en: Both:
nl: Beiden:

en: Work:
nl: Werk:

en: Other:
nl: Overig:

[ctx: @title:window]
en: Choose Address Book Color
nl: Adresboekkleur kiezen

en: Done
nl: Gereed

en: Select Email Address
nl: E-mailadres selecteren

en: Contacts
nl: Contactpersonen

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit contact…
nl: Contactpersoon bewerken…

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete contact
nl: Contactpersoon verwijderen

en: No contacts
nl: Geen contactpersonen

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit address book…
nl: Adresboek bewerken…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book
nl: Adresboek bijwerken

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address book
nl: Adresboek verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Set address book colour…
nl: Adresboekkleur instellen…

[ctx: @action:inmenu]
en: Address book source settings…
nl: Adresboekbroninstellingen…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book source
nl: Adresboekbron bijwerken

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address source
nl: Adresboekbron verwijderen

en: Add Contact
nl: contactpersoon toevoegen

en: Edit Contact
nl: Contactpersoon bewerken

en: Address book:
nl: Adresboek:

en: Name:
nl: Naam:

en: Contact name
nl: Naam van contactpersoon

en: Honorific prefix:
nl: Titel-voorvoegsel:

en: Miss
nl: Mej.

en: Mr.
nl: Men.

en: Mrs.
nl: Mevr.

en: Ms.
nl: Mevr.

en: Given name:
nl: Voornaam:

en: First name or chosen name
nl: Eerste naam of voornaam

en: Additional name:
nl: Extra naam:

en: Middle name or other name
nl: Middelste naam of andere naam

en: Family name:
nl: Achternaam:

en: Surname or last name
nl: Achternaam of laatste naam

en: Honorific suffix:
nl: Titel-achtervoegsel:

en: Nickname:
nl: Schermnaam:

en: Alternative name
nl: Alternatieve naam

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Home
nl: Thuis

en: Work
nl: Werk

en: Voice
nl: Stem

en: Cell
nl: Mobiel

en: Mailbox
nl: Postbus

en: Car
nl: Auto

en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

en: E-mail:
nl: E-mailadres:

en: Other
nl: Overig

en: Remove email
nl: E-mailadres verwijderen

en: Both
nl: Beiden

en: Other…
nl: Overigen…

en: user@example.org
nl: gebruiker@voorbeeld.nl

en: Add email
nl: E-mail toevoegen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Current changes
nl: Huidige wijzigingen

en: External changes
nl: Externe wijzigingen

en: Address Book:
nl: Adresboek:

en: Contact group name
nl: Naam van contactgroep

en: Members:
nl: Leden:

en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Call
nl: Oproep

en: Select number to call
nl: Te bellen nummer selecteren

en: Send SMS
nl: SMS verzenden

en: Select number to send message to
nl: Telefoonnummer om bericht naar te verzenden selecteren

en: Send email
nl: E-mail verzenden

en: Show QR Code
nl: QR-code tonen

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Blog Feed:
nl: Blogfeed:

en: Personal information
nl: Persoonlijke informatie

en: Birthday:
nl: Verjaardag:

en: Anniversary:
nl: Trouwdag:

en: Partner's name:
nl: Naam van partner:

en: Phone Number | Phone Numbers
nl[0]: telefoonnummer
nl[1]: Telefoonnummers

en: Address | Addresses
nl[0]: Adres
nl[1]: Adressen

en: Business Information
nl: Zakelijke informatie

en: Organization:
nl: Organisatie:

en: Profession:
nl: Beroep:

en: Title:
nl: Titel:

en: Department:
nl: Afdeling:

en: Office:
nl: Kantoor:

en: Manager's name:
nl: Naam van manager:

en: Assistants's name:
nl: Naam van assistent:

en: Email Address | Email Addresses
nl[0]: E-mailadres
nl[1]: E-mailadres selecteren

en: You won't be able to revert this action
nl: U kunt deze actie niet terugdraaien

en: Delete contact
nl: Contactpersoon verwijderen

en: QR Code
nl: QR-code

en: Creating QR code failed
nl: Aanmaken van QR-code is mislukt

en: Filtering by tags
nl: Op tags filteren

en: All Tasks
nl: Alle taken

en: Remove filtering tag
nl: Filterende tags verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar Color
nl: Agendakleur kiezen

en: Calendars
nl: Agenda's

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Years
nl: Jaren

en: Min. Interval:
nl: Min. interval:

en: New Event…
nl: Nieuwe gebeurtenis…

en: New Task…
nl: Nieuwe taak…

[ctx: %1 is a percentage number]
en: <b>%1%</b> Complete
nl: <b>%1%</b> voltooid

en: <b>Calendar:</b>
nl: <b>Agenda:</b>

en: Remove %1 tag
nl: Tag %1 verwijderen

en: <b>Date:</b>
nl: <b>Datum:</b>

en: <b>Time:</b>
nl: <b>Tijd:</b>

en: <b>Duration:</b>
nl: <b>Tijdsduur:</b>

en: <b>Priority level:</b>
nl: <b>Prioriteitsniveau:</b>

en: <b>Completed:</b>
nl: <b>Voltooid:</b>

en: <b>Recurrence:</b>
nl: <b>Herhaling:</b>

en: Except on:
nl: Behalve op:

en: <b>Location:</b>
nl: <b>Plaats:</b>

en: Unable to find location.
nl: Kan locatie niet vinden.

en: <b>Description:</b>
nl: <b>Beschrijving:</b>

en: <b>Attachment:</b> | <b>Attachments:</b>
nl[0]: <b>Bijlage:</b>
nl[1]: <b>Bijlagen:</b>

en: <b>Reminders:</b>
nl: <b>Herinneringen:</b>

en: <b>Organizer:</b>
nl: <b>Organisator:</b>

en: <b>Guests:</b>
nl: <b>Gasten:</b>

en: Super-task
nl: Super-taak

en: Sub-task | Sub-tasks
nl[0]: Subtaak
nl[1]: Subtaken

en: View
nl: Beeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Mark Task as Incomplete
nl: Taak markeren als onvoltooid

en: Mark Task as Complete
nl: Taak markeren als voltooid

en: Add Sub-Task
nl: Subtaak toevoegen

en: Set priority...
nl: Prioriteit instellen...

en: None
nl: Geen

en: 1 (highest priority)
nl: 1 (hoogste prioriteit)

en: 2 (mid-high priority)
nl: 2 (middelhoge prioriteit)

en: 3 (mid-high priority)
nl: 3 (middelhoge prioriteit)

en: 4 (mid-high priority)
nl: 4 (middelhoge prioriteit)

en: 5 (medium priority)
nl: 5 (middel prioriteit)

en: 6 (mid-low priority)
nl: 6 (middel-lage prioriteit)

en: 7 (mid-low priority)
nl: 7 (middel-lage prioriteit)

en: 8 (mid-low priority)
nl: 8 (middel-lage prioriteit)

en: 9 (lowest priority)
nl: 9 (laagste prioriteit)

en: Set due date...
nl: Datum gereed instellen...

en: Today (%1)
nl: Vandaag (%1)

en: Tomorrow (%1)
nl: Morgen (%1)

en: In a week (%1)
nl: Binnen een week (%1)

en: In a month (%1)
nl: Binnen een maand (%1)

en: Expand Main Drawer
nl: Hoofdschuiflade uitvouwen

en: Collapse Main Drawer
nl: Hoofdschuiflade invouwen

en: Remove Tag
nl: Tag verwijderen

en: Choose a Task Calendar
nl: Een takenagenda kiezen

en: Choose a Calendar
nl: Een agenda kiezen

en: Choose an Address Book
nl: Kies een adresboek

en: Delete calendar
nl: Agenda verwijderen

en: Do you want to delete calendar: "%1"?
nl: Wilt u agenda "%1" verwijderen?

[ctx: %1 is the type of the incidence (e.g event, todo, journal entry)]
en: Delete %1
nl: %1 verwijderen

en: Do you want to delete item: "%1"?
nl: Wilt u item "%1" verwijderen?

en: Item "%1" has sub-items. Do you want to delete all related items, or just the currently selected item?
nl: Item "%1" heft sub-items. Wilt u alle gerelateerde items verwijderen of alleen het nu geselecteerde item?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. This item also has sub-items.
    
    Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
    
    Deleting all will also delete sub-items!
nl: Het agenda-item "%1" wordt herhaald op meerdere datums. Dit item heeft ook sub-items.
    
    Wilt u alleen het huidige op %2 verwijderen, ook de toekomstige, of alle?
    
    Alle verwijderen zal ook sub-items verwijderen!

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
nl: Het agenda-item "%1" wordt herhaald op meerdere datums. Wilt u alleen het huidige op %2 verwijderen, ook de toekomstige, of alle?

en: Only Delete Current
nl: Alleen huidige verwijderen

en: Also Delete Future
nl: Ook toekomstige verwijderen

en: Delete Only This
nl: Alleen dit verwijderen

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

[ctx: %1 is incidence type]
en: Edit %1
nl: %1 bewerken

[ctx: %1 is incidence type]
en: Add %1
nl: %1 toevoegen

en: Invalid dates provided.
nl: Ongeldige datums geleverd.

en: End date cannot be before start date.
nl: Einddatum kan niet vóór de begindatum zijn.

en: Calendar:
nl: Agenda:

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Completion:
nl: Voltooiing:

en: Priority:
nl: Prioriteit:

en: Unassigned
nl: Niet toegewezen

en: 1 (Highest Priority)
nl: 1 (hoogste prioriteit)

en: 5 (Medium Priority)
nl: 5 (middel prioriteit)

en: 9 (Lowest Priority)
nl: 9 (laagste prioriteit)

en: All day
nl: Gehele dag

en: Start:
nl: Begin:

en: Due:
nl: Gereeddatum:

en: End:
nl: Einde:

en: Timezone:
nl: Tijdzone:

en: Repeat:
nl: Herhaling:

en: Never
nl: Nooit

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Custom
nl: Aangepast

en: Every:
nl: Iedere:

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dag

en: month | months
nl[0]: maand
nl[1]: maand

en: year | years
nl[0]: jaar
nl[1]: jaar

en: On:
nl: Op:

[ctx: %1 is the day number of month]
en: The %1 of each month
nl: De %1 van elke maand

[ctx: the weekOfMonth dayOfWeekString of each month]
en: The %1 %2 of each month
nl: De %1 %2 van elke maand

en: Ends:
nl: Eindigt:

en: On
nl: Op

en: After
nl: Na

en: occurrence | occurrences
nl[0]: keer
nl[1]: keren

en: Exceptions:
nl: Uitzonderingen:

en: Add Recurrence Exception
nl: Uitzondering van herhaling toevoegen

en: Location:
nl: Locatie:

en: Optional
nl: Optioneel

en: Show map
nl: Map tonen

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Tap to set tags…
nl: Tik om tags in te stellen…

en: Click to set tags…
nl: Klik om tags in te stellen…

en: Manage tags…
nl: Tags beheren…

en: Reminders:
nl: Herinneringen:

en: Add Reminder
nl: Herinnering toevoegen

en: Attendees:
nl: Deelnemers:

en: Email:
nl: E-mail:

en: Required
nl: Vereist

en: Request RSVP
nl: Verzoek om antwoord

en: Add Attendee
nl: Deelnemer toevoegen

en: Choose from Contacts
nl: Uit contactpersonen kiezen

en: Fill in Manually
nl: Handmatig invullen

en: Attachments:
nl: Bijlagen:

en: Add Attachment
nl: Bijlage toevoegen

en: Change incidence date
nl: Gebeurtenisdatum wijzigen

en: The item you are trying to change is a recurring item. Should the changes be applied only to this single occurrence, also to future items, or to all items in the recurrence?
nl: Het item dat u probeert te bewerken is terugkerend. Moeten de veranderingen toegepast worden, alleen deze ene keer, of ook op toekomstige items of op alle items in de herhaling?

en: Only This Item
nl: Alleen dit item

en: Also Future Items
nl: Ook toekomstige items

en: All Occurrences
nl: Alle herhalingen

en: Manage Tags
nl: Tags beheren

en: Delete Tag
nl: Tag verwijderen

en: Are you sure you want to delete tag "%1"?
nl: Wilt u tag "%1" verwijderen?

en: Create a New Tag…
nl: Een nieuwe tag aanmaken…

en: Quickly Add a New Tag.
nl: Snel een nieuwe tag toevoegen.

en: Mark Incomplete
nl: Markeren als onvoltooid

en: Mark Complete
nl: Markeren als voltooid

en: Undo:
nl: Ongedaan maken:

en: Redo:
nl: Opnieuw:

en: Configure
nl: Configureren

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Settings
nl: Instellingen

en: View all tasks
nl: Alle taken bekijken

[ctx: %1 is 2 or more]
en: %1 days
nl: %1 dagen

en: 1 day
nl: 1 dag

[ctx: %1 is 2 or mores]
en: %1 hours
nl: %1 uren

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: %1 minutes
nl: %1 minuten

en: %1 before start of event
nl: %1 voor het begin van de afspraak

en: %1 after start of event
nl: %1 na het begin van de afspraak

en: On event start
nl: Bij start van gebeurtenis

en: Every week | Every %1 weeks
nl[0]: Iedere week
nl[1]: Iedere %1 weken

en: Every week on | Every %1 weeks on
nl[0]: Elke week op
nl[1]: Elke %1 weken op

en: Every year on the %2 of %3 | Every %1 years on the %2 of %3
nl[0]: Ieder jaar op de %2 van %3
nl[1]: Iedere %1 jaren op de %2 van %3

en: Every minute | Every %1 minutes
nl[0]: Elke minuut
nl[1]: %1 minuten

en: Every hour | Every %1 hours
nl[0]: Elk uur
nl[1]: Elke %1 uren

en: Every day | Every %1 days
nl[0]: Iedere dag
nl[1]: Iedere %1 dagen

en: Every month on the %2 | Every %1 months on the %2
nl[0]: Elke maand op de %2
nl[1]: Elke %1 maanden op de %2

en: Every year on the %2 day of the year | Every %1 years on the %2 day of the year
nl[0]: Ieder jaar op de %2 dag van het jaar
nl[1]: Iedere %1 jaren op de %2 dag van het jaar

en: Complex recurrence rule
nl: Complexe herhalingsregel

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Never ends
nl: Eindigt nooit

en: Ends on %1
nl: Eindigt op %1

en: Ends after %1 occurrences
nl: Eindigt na %1 keer

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Highest priority)
nl: %1 (Hoogste prioriteit)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-high priority)
nl: %1 (Middelhoge prioriteit)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Medium priority)
nl: %1 (Middel prioriteit)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-low priority)
nl: %1 (Middellage prioriteit)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Lowest priority)
nl: %1 (Laagste prioriteit)

en: No set priority level
nl: Prioriteitsniveau niet ingesteld

en: Return to Location
nl: Naar locatie terugkeren

[ctx: %1 is a number]
en: %1 incidences were imported successfully.
nl: %1 gebeurtenissen zijn met succes geïmporteerd.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error occurred importing incidences: %1
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van afspraken: %1

en: New calendar  created from imported file successfully.
nl: Nieuwe agenda met succes aangemaakt uit geïmporteerd bestand.

en: Create
nl: Aanmaken

en: Month
nl: Maand

en: 3 Days
nl: 3 dagen

en: Day
nl: Dag

en: Schedule
nl: Planning

en: Tasks
nl: Taken

en: Mail
nl: E-mail

en: Import a calendar
nl: Een agenda importeren

en: Import Calendar
nl: Agenda importeren

en: Would you like to merge this calendar file's events and tasks into one of your existing calendars, or would prefer to create a new calendar from this file?
nl: Wilt u dit agendabestand  met afspraken en taken samenvoegen in een van uw bestaande agenda's of heeft u voorkeur voor het aanmaken van een nieuwe agenda uit dit bestand?

en: Merge with existing calendar
nl: Samenvoegen met bestaande agenda

en: Create new calendar
nl: Nieuwe agenda aanmaken

[ctx: @action:inmenu open 3 days view]
en: 3 Days
nl: 3 dagen

[ctx: @action:inmenu open day view]
en: Day
nl: Dag

en: All day or Multi day
nl: De gehele dag of meerdere dagen

[ctx: Date has no events or tasks set]
en: Clear day.
nl: Lege dag.

en: Tap
nl: Tikken

en: Click
nl: Klikken

en: Nothing on the books today. %1 to add something.
nl: Vandaag niets in de boeken. %1 om iets toe te voegen.

[ctx: %1 is the name of the event]
en: %1 (Day %2 of %3)
nl: %1 (dag %2 van %3)

en: Runs all day
nl: Draait alle dagen

en: Starts at %1
nl: Begint om %1

en: Ends at %1
nl: Eindigt om %1

en: Runs All Day
nl: Draait alle dagen

en: <b>Today</b>
nl: <b>Vandaag</b>

en: Previous Week
nl: Vorige week

en: Next Week
nl: Volgende week

en: Now
nl: Nu

en: Previous Month
nl: Vorige maand

en: Next Month
nl: Volgende maand

en: Today
nl: Vandaag

en: Overdue
nl: Verlopen

en: Priority %1
nl: Prioriteit %1

en: No set priority
nl: Geen prioriteit ingesteld

en: No task calendars enabled.
nl: Geen takenagenda's ingeschakeld.

en: Calendar is not enabled
nl: Agenda is niet ingeschakeld

en: Enable
nl: Inschakelen

en: No tasks completed
nl: Geen taken voltooid

en: No tasks left to complete
nl: Geen taken meer om te voltooien

en: Sort
nl: Sorteren

en: Show Completed
nl: Voltooiden tonen

en: Completed Tasks in %1
nl: Voltooide taken in %1

en: Completed Tasks
nl: Voltooide taken

en: Create a New Task…
nl: Maak een nieuwe taak aan…

en: Quickly Add a New Task.
nl: Snel een nieuwe taak toevoegen.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit calendar…
nl: Agenda bewerken…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar
nl: Agenda bijwerken

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar
nl: Agenda verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Set calendar colour…
nl: Agendakleur instellen…

[ctx: @action:inmenu]
en: Calendar source settings…
nl: Agendabroninstellingen…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar source
nl: Agendabron bijwerken

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar source
nl: Agendabron verwijderen

[ctx: text editing menu action]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: text editing menu action]
en: Redo
nl: Opnieuw

[ctx: text editing menu action]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: text editing menu action]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: text editing menu action]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: text editing menu action]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: text editing menu action]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: @action:menu]
en: File
nl: Bestand

[ctx: @action:menu]
en: Quit Kalendar
nl: Kalendar afsluiten

[ctx: @action:menu]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: @action:menu]
en: View
nl: Beeld

[ctx: @action:menu]
en: Sort Tasks
nl: Taken sorteren

[ctx: @action:menu]
en: Go
nl: Ga naar

[ctx: @action:menu]
en: Create
nl: Aanmaken

[ctx: @action:menu]
en: Window
nl: Venster

[ctx: @action:menu]
en: Exit Full Screen
nl: Volledig scherm verlaten

[ctx: @action:menu]
en: Enter Full Screen
nl: Volledig scherm ingaan

[ctx: @action:menu]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: @action:menu]
en: Kalendar Handbook
nl: Handboek van Kalendar

[ctx: text editing menu action]
en: Undo Text
nl: Tekst ongedaan maken

[ctx: text editing menu action]
en: Redo Text
nl: Tekst opnieuw

en: Sort Tasks
nl: Taken sorteren

en: Change Calendar Color…
nl: Agendakleur wijzigen…

en: Choose Calendar Color
nl: Agendakleur kiezen

en: General
nl: Algemeen

en: Maps
nl: Kaarten

en: Enable maps:
nl: Kaarten inschakelen:

en: May cause crashing on some systems.
nl: Kan een crash op sommige systemen veroorzaken.

en: Location marker:
nl: Locatiemarkering:

en: Circle (shows area of location)
nl: Cirkel (toont gebied van locatie)

en: Pin (shows exact location)
nl: Pin (toont exacte locatie)

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: About Kalendar
nl: Info over Kalendar

en: Add New Calendar Source…
nl: Nieuwe agendabron toevoegen…

en: Contact Books
nl: Contactpersonenboeken

en: Add New Address Book Source…
nl: Nieuw adresboekbron toevoegen…

en: Mail Accounts
nl: E-mailaccounts

en: Add New mail account…
nl: Nieuw e-mailaccount toevoegen…

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Use popup to show incidence information
nl: Pop-up gebruiken om incidentinformatie te tonen

en: Show sub-tasks in calendar views
nl: Subtaken in agendaweergaven tonen

en: Past event transparency:
nl: Transparantie van voorbije gebeurtenis:

en: Month view settings
nl: Instellingen maandweergave

en: Month view mode
nl: Modus maandweergave

en: Swipeable month grid
nl: Maandraster met vegen te bedienen

en: Basic month grid
nl: Basismaandraster

en: Swipeable month grid requires higher system performance.
nl: Maandraster met vegen te bedienen vereist hogere systeemprestaties.

en: Weekday label alignment
nl: Uitlijning van weekdaglabel

en: Left
nl: Links

en: Center
nl: Midden

en: Right
nl: Rechts

en: Weekday label length:
nl: Lengte van weekdaglabel:

en: Full name (Monday)
nl: Volledige naam (maandag)

en: Abbreviated (Mon)
nl: Afkorting (ma)

en: Letter only (M)
nl: Alleen letter (m)

en: Show week numbers
nl: Weeknummers tonen

en: Grid border width (pixels):
nl: Randbreedte van raster (pixels):

en: Week view settings
nl: Instellingen weekweergave

en: Week view mode
nl: Modus weekweergave

en: Swipeable week view
nl: Weekweergave met vegen te bedienen

en: Basic week view
nl: Basisweekweergave

en: Swipeable week view requires higher system performance.
nl: Weekweergave met vegen te bedienen vereist hogere systeemprestaties.

en: Schedule View settings
nl: Instellingen van weergave van planning

en: Schedule view mode
nl: Modus planningsweergave

en: Swipeable schedule view
nl: Planningsweergave met vegen te bedienen

en: Basic schedule view
nl: Basisplanningsweergave

en: Swipeable schedule view requires higher system performance.
nl: Planningsweergave met vegen te bedienen vereist hogere systeemprestaties.

en: Show week headers
nl: Weekkoppen tonen

en: Tasks View settings
nl: Instellingen weergave van taken

en: Show completed sub-tasks
nl: Voltooide subtaken tonen

en: Enable maps
nl: Kaarten inschakelen

en: Location marker
nl: Locatiemarkering

en: Task
nl: Taak

en: Tasks View
nl: Taakweergave

en: Week View
nl: Weekweergave

en: 3 Day View
nl: 3-dagenweergave

en: Day View
nl: Dagweergave

en: Schedule View
nl: Planningsweergave

en: Contacts View
nl: Contactpersonenweergave

en: Mail View
nl: E-mailweergave

en: Month View
nl: Maandweergave

en: Backwards
nl: Achterwaarts

en: Forwards
nl: Voorwaarts

en: To Today
nl: Naar vandaag

en: To Date…
nl: Naar datum…

en: Show Menubar
nl: Menubalk tonen

en: Manage Tags…
nl: Tags beheren…

en: Import Calendar…
nl: Agenda importeren…

en: Alphabetically
nl: Alfabetisch

en: By Due Date
nl: Op verloopdatum

en: By Priority Level
nl: Op prioriteitsniveau

en: Ascending order
nl: Oplopende volgorde

en: Descending Order
nl: Aflopende volgorde

en: Show Completed Tasks
nl: Voltooide taken tonen

en: Open Command Bar
nl: Commandobalk openen

en: Refresh All
nl: Alles vernieuwen

en: An error occurred: %1
nl: Er is een fout opgetreden: %1

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Offline)
nl: %1 (offline)

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
nl: %1 (standaard)

en: Image request has been cancelled
nl: Verzoek om afbeelding is geannuleerd

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
nl: Geen onderwerp

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: No keys were found in this attachment
nl: Er zijn geen sleutels in deze bijlage gevonden

en: one key imported | %1 keys imported
nl[0]: één sleutel geïmporteerd
nl[1]: <para><emphasis strong='true'>%1 sleutels geïmporteerd:</emphasis></para>

en: one key was already imported | %1 keys were already imported
nl[0]: er is al één sleutel geïmporteerd
nl[1]: er zijn al %1 sleutels geïmporteerd

en: No key available.
nl: Geen sleutel beschikbaar.

en: Wrong passphrase.
nl: Verkeerde wachtwoordzin.

en: Wrong Crypto Plug-In.
nl: Onjuiste crypto-plug-in.

en: Could not decrypt the data: no key found for recipients.
nl: Kon de gegevens niet ontcijferen: geen sleutel gevonden voor ontvangers.

en: Could not decrypt the data.
nl: Kon de gegevens niet ontcijferen.

en: Move to trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Don't Mark as Important
nl: Niet markeren als belangrijk

en: No mailbox selected
nl: Geen e-mailvak geselecteerd

en: Select a mailbox from the sidebar.
nl: Een e-mailvak uit de zijbalk selecteren.

en: Mailbox is empty
nl: E-mailvak is leeg

en: Mailboxes
nl: E-mailvakken

en: This mail contains an invitation
nl: Deze e-mail bevat een uitnodiging

en: sent by %1 on %2
nl: verzonden door %1 op %2

en: This message has been signed using the key %1.
nl: Dit bericht was ondertekend met de sleutel %1.

en: The key details are not available.
nl: De details van de sleutel zijn niet beschikbaar.

en: This message has been signed using the key %1 by %2.
nl: Dit bericht was ondertekend met de sleutel %1 door %2.

en: The key was revoked.
nl: De sleutel is ingetrokken.

en: The key has expired.
nl: De sleutel is verlopen.

en: You are trusting this key.
nl: Deze sleutel wordt door u vertrouwd.

en: The signature is invalid.
nl: De ondertekening is ongeldig.

en: This message is encrypted but we don't have the key for it.
nl: Dit bericht is versleuteld maar we hebben de sleutel ervoor niet.

en: This message is encrypted to the key: %1
nl: Dit bericht is versleuteld met de sleutel: %1

en: Loading mail...
nl: E-mail laden...

en: Save attachment
nl: Bijlage opslaan

en: Import key
nl: Sleutel importeren

en: Calendar Application
nl: Agendatoepassing

en: (c) KDE Community 2021
nl: (c) KDE gemeenschap 2021

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
nl: Onderhouder

[ctx: @info:credit]
en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: No set date
nl: Geen datum ingesteld

[ctx: Please retain space]
en:  at %1
nl:  op %1

[ctx: Please retain parenthesis and space]
en:  (overdue)
nl:  (verlopen)

en: Configure %1
nl: %1 configureren

en: Modify or delete this account agent.
nl: Deze accountagent wijzigen of verwijderen.

en: Modify
nl: Wijzigen

en: Add Account
nl: Account toevoegen
