kalendar - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Return to Contact List
nl: Naar contactenlijst terugkeren

en: Call
nl: Oproep

en: Send SMS
nl: SMS verzenden

en: Send Email
nl: E-mail verzenden

en: Show QR Code
nl: QR-code tonen

en: Nickname: %1
nl: Schermnaam: %1

en: Address | Addresses
nl[0]: Adres
nl[1]: Adressen

en: Email Address | Email Addresses
nl[0]: E-mailadres
nl[1]: E-mailadressen

en: Phone number | Phone numbers
nl[0]: Telefoonnummer
nl[1]: Telefoonnummers

en: Contacts
nl: Contactpersonen

en: Contact
nl: Contactpersoon

en: QR Code
nl: QR-code

en: Return to Contact
nl: Naar contacten terugkeren

en: Data Matrix
nl: Gegevensmatrix

en: Change the QR code type
nl: Het type QR-code wijzigen

en: Creating QR code failed
nl: Aanmaken van QR-code is mislukt

en: The QR code is too large to be displayed
nl: De QR-code is te groot om te worden getoond
