kalendar - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Return to Contact List
nn: Tilbake til kontaktlista

en: Call
nn: Ring

en: Send Email
nn: Send e-post

en: Show QR Code
nn: Vis QR-kode

en: Nickname: %1
nn: Kallenamn: %1

en: Address | Addresses
nn[0]: Adresse
nn[1]: Adresser

en: Email Address | Email Addresses
nn[0]: E-postadresse
nn[1]: E-postadresser

en: Phone number | Phone numbers
nn[0]: Telefonnummer
nn[1]: Telefonnummer

en: Contacts
nn: Kontaktar

en: Contact
nn: Kontakt

en: QR Code
nn: QR-kode

en: Return to Contact
nn: Tilbake til kontakten

en: Data Matrix
nn: Datamatrise

en: Change the QR code type
nn: Endra type QR-kode

en: Creating QR code failed
nn: Klarte ikkje laga QR-kode

en: The QR code is too large to be displayed
nn: QR-koden er for stor til å visast
