kalendar - en to sl translation catalogue (478 entries)

en: Move occurrence(s)
sl: Preseli pojav(e)

en: Unable to add the exception item to the calendar. No change will be done.
sl: Ni mogoče dodati izjem v koledar. Nobene spremembe ne bo.

en: Delete task and its sub-tasks
sl: Zbriši nalogo in njene pod-naloge

en: Delete task and make sub-tasks independent
sl: Zbriši nalogo in napravi pod-naloge neodvisne

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar %1
sl: Lastnosti koledarja %1

en: Home:
sl: Domov:

en: No address book selected
sl: Ni izbranega adresarja

en: The member with name <b>%1</b> is missing an email address
sl: Pri članu z imenom <b>%1</b> manjka naslov e-pošte

en: Contact does not exist any more
sl: Stik več ne obstaja

[ctx: contact's name]
en: Name
sl: Ime

[ctx: contact's email address]
en: EMail
sl: E-pošta

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book %1
sl: Lastnosti adresarja %1

en: Both:
sl: Oboje:

en: Work:
sl: Delo:

en: Other:
sl: Ostalo:

[ctx: @title:window]
en: Choose Address Book Color
sl: Izberite barvo adresarja

en: Done
sl: Narejeno

en: Select Email Address
sl: Izberite naslov e-pošte

en: Contacts
sl: Stiki

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit contact…
sl: Uredi stik…

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete contact
sl: Zbriši stik

en: No contacts
sl: Ni stikov

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit address book…
sl: Uredi adresar…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book
sl: Posodobi adresar

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address book
sl: Zbriši adresar

[ctx: @action:inmenu]
en: Set address book colour…
sl: Nastavi barvo adresarja…

[ctx: @action:inmenu]
en: Address book source settings…
sl: Nastavitve virov adresarja…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book source
sl: Posodobi vir adresarja

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address source
sl: Zbriši vir adresarja

en: Add Contact
sl: Dodaj stik

en: Edit Contact
sl: Uredi stik

en: Address book:
sl: Adresar:

en: Name:
sl: Ime:

en: Contact name
sl: Ime stika

en: Honorific prefix:
sl: Častna predpona:

en: Miss
sl: Gdč.

en: Mr.
sl: G.

en: Mrs.
sl: Ga.

en: Ms.
sl: Ga.

en: Given name:
sl: Dano ime:

en: First name or chosen name
sl: Prvo ime ali izbrano ime

en: Additional name:
sl: Dodatno ime:

en: Middle name or other name
sl: Srednje ime ali drugo ime

en: Family name:
sl: Družinsko ime:

en: Surname or last name
sl: Priimek

en: Honorific suffix:
sl: Častni naslov za imenom:

en: Jr.
sl: Ml.

en: Sr.
sl: St.

en: Nickname:
sl: Vzdevek:

en: Alternative name
sl: Alternativno ime

en: Phone:
sl: Telefon:

en: Home
sl: Domov

en: Work
sl: Delo

en: Messaging
sl: Sporočila

en: Voice
sl: Zvok

en: Fax
sl: Faks

en: Cell
sl: Mobilni

en: Mailbox
sl: Poštni nabiralnik

en: Car
sl: Vozilo

en: Undefined
sl: Nedoločeno

en: E-mail:
sl: E-pošta:

en: Other
sl: Ostalo

en: Remove email
sl: Odstrani e-pošto

en: Both
sl: Oboje

en: Other…
sl: Ostalo…

en: Add email
sl: Dodaj e-pošto

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Current changes
sl: Trenutne spremembe

en: External changes
sl: Zunanje spremembe

en: Address Book:
sl: Adresar:

en: Contact group name
sl: Ime skupine stikov

en: Members:
sl: Člani:

en: Edit
sl: Uredi

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit
sl: Uredi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Call
sl: Klic

en: Select number to call
sl: Izberite klicno številko

en: Send SMS
sl: Pošlji SMS

en: Select number to send message to
sl: Izberi številko kamor pošiljaš sporočilo

en: Send email
sl: Pošlji elektronsko pošto

en: Show QR Code
sl: Prikaži QR kodo

en: Contact information
sl: Informacija o stiku

en: Blog Feed:
sl: Vir bloga:

en: Personal information
sl: Informacije o osebi

en: Birthday:
sl: Rojstni dan:

en: Anniversary:
sl: Obletnica:

en: Partner's name:
sl: Ime partnerja/ke:

en: Phone Number | Phone Numbers
sl[0]: Številka telefona
sl[1]: Številki telefona
sl[2]: Številke telefona
sl[3]: Številke telefona

en: Address | Addresses
sl[0]: Naslov
sl[1]: Naslova
sl[2]: Naslovi
sl[3]: Naslovov

en: Business Information
sl: Poslovne informacije

en: Organization:
sl: Organizacija:

en: Profession:
sl: Poklic:

en: Title:
sl: Naslov:

en: Department:
sl: Oddelek:

en: Office:
sl: Pisarna:

en: Manager's name:
sl: Ime nadrejene(ga):

en: Assistants's name:
sl: Ime pomočnika(ce):

en: Email Address | Email Addresses
sl[0]: Naslov e-pošte
sl[1]: Naslova e-pošte
sl[2]: Naslovi e-pošte
sl[3]: Naslovi e-pošte

en: You won't be able to revert this action
sl: Tega dejanja ne boste mogli povrniti

en: Delete contact
sl: Zbriši stik

en: QR Code
sl: QR koda

en: Creating QR code failed
sl: Ustvarjanje QR kode ni uspelo

en: Filtering by tags
sl: Filtriranje z oznakami

en: All Tasks
sl: Vse naloge

en: Remove filtering tag
sl: Odstrani filtrirno značko

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar Color
sl: Izberi barvo koledarja

en: Tags
sl: Oznake

en: Calendars
sl: Koledarji

en: Days
sl: Dnevi

en: Months
sl: Meseci

en: Years
sl: Leta

en: Min. Interval:
sl: Min. interval:

en: New Event…
sl: Nov dogodek…

en: New Task…
sl: Nova naloga…

[ctx: %1 is a percentage number]
en: <b>%1%</b> Complete
sl: <b>%1%</b> dokončano

en: <b>Calendar:</b>
sl: <b>Koledar:</b>

en: <b>Tags:</b>
sl: <b>Oznake:</b>

en: Remove %1 tag
sl: Odstrani oznako %1

en: <b>Date:</b>
sl: <b>Datum:</b>

en: <b>Time:</b>
sl: <b>Čas:</b>

en: <b>Duration:</b>
sl: <b>Trajanje:</b>

en: <b>Priority level:</b>
sl: <b>Raven prednosti:</b>

en: <b>Completed:</b>
sl: <b>Dokončano:</b>

en: <b>Recurrence:</b>
sl: <b>Opis:</b>

en: Except on:
sl: Razen na:

en: <b>Location:</b>
sl: <b>Kraj:</b>

en: Unable to find location.
sl: Ni mogoče najti lokacije.

en: <b>Description:</b>
sl: <b>Opis:</b>

en: <b>Attachment:</b> | <b>Attachments:</b>
sl[0]: <b>Priloga:</b>
sl[1]: <b>Prilogi:</b>
sl[2]: <b>Priloge:</b>
sl[3]: <b>Priloge:</b>

en: <b>Reminders:</b>
sl: <b>Opomniki:</b>

en: <b>Organizer:</b>
sl: <b>Organizator:</b>

en: <b>Guests:</b>
sl: <b>Gostje:</b>

en: Super-task
sl: Nadrejena naloga

en: Sub-task | Sub-tasks
sl[0]: Podrejena naloga
sl[1]: Podrejeni nalogi
sl[2]: Podrejene naloge
sl[3]: Podrejene naloge

en: View
sl: Pogled

en: Delete
sl: Zbriši

en: Mark Task as Incomplete
sl: Označi nalogo kot nedokončano

en: Mark Task as Complete
sl: Označi nalogo kot dokončano

en: Add Sub-Task
sl: Dodaj podrejeno nalogo

en: Set priority...
sl: Določi prednost...

en: None
sl: Nobena

en: 1 (highest priority)
sl: 1 (najvišja prednost)

en: 2 (mid-high priority)
sl: 2 (srednje visoka prednost)

en: 3 (mid-high priority)
sl: 3 (srednje visoka prednost)

en: 4 (mid-high priority)
sl: 4 (srednje visoka prednost)

en: 5 (medium priority)
sl: 5 (srednja prednost)

en: 6 (mid-low priority)
sl: 6 (srednje nizka prednost)

en: 7 (mid-low priority)
sl: 7 (srednje nizka prednost)

en: 8 (mid-low priority)
sl: 8 (srednje nizka prednost)

en: 9 (lowest priority)
sl: 9 (najnižja prednost)

en: Set due date...
sl: Nastavi rok...

en: Today (%1)
sl: Danes (%1)

en: Tomorrow (%1)
sl: Jutri (%1)

en: In a week (%1)
sl: V enem tednu (%1)

en: In a month (%1)
sl: V enem mesecu (%1)

en: Expand Main Drawer
sl: Razširi glavni predal

en: Collapse Main Drawer
sl: Strni glavni predal

en: Remove Tag
sl: Odstrani oznako

en: Choose a Task Calendar
sl: Izberi koledar nalog

en: Choose a Calendar
sl: Izberi koledar

en: Choose an Address Book
sl: Izberite adresar

en: Delete calendar
sl: Zbriši koledar

en: Do you want to delete calendar: "%1"?
sl: Ali zares želite zbrisati koledar: "%1"?

[ctx: %1 is the type of the incidence (e.g event, todo, journal entry)]
en: Delete %1
sl: Zbriši %1

en: Do you want to delete item: "%1"?
sl: Ali zares želite zbrisati postavko: "%1"?

en: Item "%1" has sub-items. Do you want to delete all related items, or just the currently selected item?
sl: Postavka "%1" ima pod-postavke. Ali želite zbrisati vse omenjene postavke ali samo trenutno izbrano?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. This item also has sub-items.
    
    Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
    
    Deleting all will also delete sub-items!
sl: Koledarska postavka "%1" se ponovi na več datumih. Ta postavka ima pod-postavke.
    
    Ali želite zbrisati trenutnega na %2, tudi bodoče ponovitve ali kar vse ponovitve?
    
    Brisanje vseh bo zbrisalo tudi pod-postavke!

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
sl: Koledarska postavka "%1" se ponovi na več datumih. Ali želite zbrisati trenutnega na %2, tudi bodoče ponovitve ali kar vse ponovitve?

en: Only Delete Current
sl: Zbriši samo trenutno

en: Also Delete Future
sl: Zbriši tudi prihodnje

en: Delete Only This
sl: Zbriši samo to

en: Delete All
sl: Zbriši vse

[ctx: %1 is incidence type]
en: Edit %1
sl: Uredi %1

[ctx: %1 is incidence type]
en: Add %1
sl: Dodaj %1

en: Invalid dates provided.
sl: Dani neveljavni datumi.

en: End date cannot be before start date.
sl: Končni datum ne more biti pred začetnim.

en: Calendar:
sl: Koledar:

en: Summary:
sl: Povzetek:

en: Completion:
sl: Zaključek:

en: Priority:
sl: Prednost:

en: Unassigned
sl: Nedodeljeno

en: 1 (Highest Priority)
sl: 1 (Najvišja prednost)

en: 5 (Medium Priority)
sl: 5 (Srednja prednost)

en: 9 (Lowest Priority)
sl: 9 (Najnižja prednost)

en: All day
sl: Ves dan

en: Start:
sl: Začetek:

en: Due:
sl: Rok:

en: End:
sl: Konec:

en: Timezone:
sl: Časovni pas:

en: Repeat:
sl: Ponavljaj:

en: Never
sl: Nikoli

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Monthly
sl: Mesečno

en: Yearly
sl: Letno

en: Custom
sl: Po meri

en: Every:
sl: Vsak:

en: day | days
sl[0]: dan
sl[1]: dneva
sl[2]: dni
sl[3]: dni

en: week | weeks
sl[0]: teden
sl[1]: tedna
sl[2]: tedni
sl[3]: tednov

en: month | months
sl[0]: mesec
sl[1]: meseca
sl[2]: meseci
sl[3]: mesecev

en: year | years
sl[0]: leto
sl[1]: leti
sl[2]: leta
sl[3]: let

en: On:
sl: Na:

[ctx: %1 is the day number of month]
en: The %1 of each month
sl: %1 vsak mesec

[ctx: the weekOfMonth dayOfWeekString of each month]
en: The %1 %2 of each month
sl: %1 %2 vsakega meseca

en: Ends:
sl: Konec:

en: On
sl: Na

en: After
sl: Po

en: occurrence | occurrences
sl[0]: pojav
sl[1]: pojava
sl[2]: pojave
sl[3]: pojavov

en: Exceptions:
sl: Izjeme:

en: Add Recurrence Exception
sl: Dodaj izjemo ponavljanja

en: Location:
sl: Lokacija:

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Show map
sl: Prikaži zemljevid

en: Description:
sl: Opis:

en: Tags:
sl: Oznake:

en: Tap to set tags…
sl: Tapni za nastavitev oznak…

en: Click to set tags…
sl: Klikni za nastavitev oznak…

en: Manage tags…
sl: Upravljaj oznake…

en: Reminders:
sl: Opomniki:

en: Add Reminder
sl: Dodaj opomnik

en: Attendees:
sl: Udeleženci:

en: Email:
sl: E-pošta:

en: Required
sl: Obvezno

en: Request RSVP
sl: Zahtevaj RSVP

en: Add Attendee
sl: Dodaj udeleženca

en: Choose from Contacts
sl: Izberi iz stikov

en: Fill in Manually
sl: Ročno izpolni

en: Attachments:
sl: Priloge:

en: Add Attachment
sl: Dodaj prilogo

en: Change incidence date
sl: Spremeni datum ponovitve

en: The item you are trying to change is a recurring item. Should the changes be applied only to this single occurrence, also to future items, or to all items in the recurrence?
sl: Postavka, ki jo želite spremeniti, je ponavljajoč element. Če se spremembe nanašajo samo na to postavko ali tudi za prihodnje postavke ali na vse ponavljajoče postavke?

en: Only This Item
sl: Samo to postavko

en: Also Future Items
sl: Tudi prihodnje postavke

en: All Occurrences
sl: Vse postavke

en: Manage Tags
sl: Upravljaj oznake

en: Delete Tag
sl: Zbriši oznako

en: Are you sure you want to delete tag "%1"?
sl: Ali zares želite zbrisati oznako "%1"?

en: Create a New Tag…
sl: Ustvari novo oznako…

en: Quickly Add a New Tag.
sl: Hitro dodaj novo oznako.

en: Mark Incomplete
sl: Označi kot nedokončano

en: Mark Complete
sl: Označi kot dokončano

en: Undo:
sl: Razveljavi:

en: Redo:
sl: Uveljavi:

en: Configure
sl: Sestavi

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Uveljavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View all tasks
sl: Pogled vseh nalog

[ctx: %1 is 2 or more]
en: %1 days
sl: %1 dni

en: 1 day
sl: 1 dan

[ctx: %1 is 2 or mores]
en: %1 hours
sl: %1 ur

en: 1 hour
sl: 1 ura

en: %1 minutes
sl: %1 minut

en: %1 before start of event
sl: %1 do začetka dogodka

en: %1 after start of event
sl: %1 po začetku dogodka

en: On event start
sl: Ob začetku dogodka

en: Every week | Every %1 weeks
sl[0]: Vsak %1 teden
sl[1]: Vsaka %1 tedna
sl[2]: Vsake %1 tedne
sl[3]: Vsakih %1 tednov

en: Every week on | Every %1 weeks on
sl[0]: Vsak %1 teden na
sl[1]: Vsaka %1 tedna na
sl[2]: Vsake %1 tedne na
sl[3]: Vsakih %1 tednov na

en: Every year on the %2 of %3 | Every %1 years on the %2 of %3
sl[0]: Vsako %1 leto na %2 od %3
sl[1]: Vsaki %1 leti na %2 od %3
sl[2]: Vsaka %1 leta na %2 od %3
sl[3]: Vsakih %1 let na %2 od %3

en: Every minute | Every %1 minutes
sl[0]: Vsako %1 minuto
sl[1]: Vsaki %1 minuti
sl[2]: Vsake %1 minute
sl[3]: Vsakih %1 minut

en: Every hour | Every %1 hours
sl[0]: Vsako %1 uro
sl[1]: Vsaki %1 uri
sl[2]: Vsake %1 ure
sl[3]: Vsakih %1 ur

en: Every day | Every %1 days
sl[0]: Vsak %1 dan
sl[1]: Vsaka %1 dneva
sl[2]: Vsake %1 dni
sl[3]: Vsakih %1 dni

en: Every month on the %2 | Every %1 months on the %2
sl[0]: Vsak %1 mesec na %2
sl[1]: Vsaka %1 meseca na %2
sl[2]: Vsake %1 mesece na %2
sl[3]: Vsakih %1 mesecev na %2

en: Every year on the %2 day of the year | Every %1 years on the %2 day of the year
sl[0]: Vsako %1 leto na %2 dan v letu
sl[1]: Vsaki %1 leti na %2 dan v letu
sl[2]: Vsaka %1 leta na %2 dan v letu
sl[3]: Vsakih %1 let na %2 dan v letu

en: Complex recurrence rule
sl: Kompleksno pravilo ponovitev

en: Unknown
sl: Neznano

en: Never ends
sl: Nikoli se ne konča

en: Ends on %1
sl: Se konča na %1

en: Ends after %1 occurrences
sl: Se konča po %1 ponovitvah

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Highest priority)
sl: %1 (Najvišja prednost)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-high priority)
sl: %1 (Srednje visoka prednost)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Medium priority)
sl: %1 (Srednja prednost)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-low priority)
sl: %1 (Srednje nizka prednost)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Lowest priority)
sl: %1 (Najnižja prednost)

en: No set priority level
sl: Ni določena raven prednosti

en: Return to Location
sl: Vrni se na lokacijo

[ctx: %1 is a number]
en: %1 incidences were imported successfully.
sl: %1 ponovitev je bilo uspešno uvoženih.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error occurred importing incidences: %1
sl: Prišlo je do napake pri uvozu ponovitev: %1

en: New calendar  created from imported file successfully.
sl: Uspešno ustvarjen nov koledar iz uvožene datoteke.

en: Create
sl: Ustvari

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: 3 Days
sl: 3 dni

en: Day
sl: Dan

en: Schedule
sl: Časovnica

en: Tasks
sl: Naloge

en: Mail
sl: Pošta

en: Import a calendar
sl: Uvozi koledar

en: Import Calendar
sl: Uvozi koledar

en: Would you like to merge this calendar file's events and tasks into one of your existing calendars, or would prefer to create a new calendar from this file?
sl: Ali želite zliti dogodke in naloge iz te koledarske datoteke v ena od vaših obstoječih koledarjev ali bi želeli ustvariti nov koledar iz te datoteke?

en: Merge with existing calendar
sl: Zlij z obstoječim koledarjem

en: Create new calendar
sl: Ustvari nov koledar

[ctx: @action:inmenu open week view]
en: Week
sl: Teden

[ctx: @action:inmenu open 3 days view]
en: 3 Days
sl: 3 dni

[ctx: @action:inmenu open day view]
en: Day
sl: Dan

[ctx: @action:button]
en: Reset
sl: Ponastavi

en: All day or Multi day
sl: Ves dan ali več dni

[ctx: Date has no events or tasks set]
en: Clear day.
sl: Počisti dan.

en: Tap
sl: Tapni

en: Click
sl: Klikni

en: Nothing on the books today. %1 to add something.
sl: Ni zabeleženega za danes. %1 da bi kaj dodali.

[ctx: %1 is the name of the event]
en: %1 (Day %2 of %3)
sl: %1 (Dan %2 od %3)

en: Runs all day
sl: Se odvija cel dan

en: Starts at %1
sl: Se začne ob %1

en: Ends at %1
sl: Se konča ob %1

en: Runs All Day
sl: Se odvija cel dan

en: <b>Today</b>
sl: <b>Danes</b>

en: Previous Week
sl: Prejšnji teden

en: Next Week
sl: Naslednji teden

en: Now
sl: Zdaj

en: Previous Month
sl: Prejšnji mesec

en: Next Month
sl: Naslednji mesec

en: Today
sl: Danes

en: Overdue
sl: Preteklo

en: Priority %1
sl: Prednost %1

en: No set priority
sl: Ni določena raven prednosti

en: No task calendars enabled.
sl: Koledar ne omogoča nalog.

en: Calendar is not enabled
sl: Koledar ni omogočen

en: Enable
sl: Omogoči

en: No tasks completed
sl: Nobena nalogo ni dokončana

en: No tasks left to complete
sl: Nobene naloge ni več za dokončati

en: Sort
sl: Razvrsti

en: Show Completed
sl: Prikaži zaključene naloge

en: Completed Tasks in %1
sl: Zaključene naloge v %1

en: Completed Tasks
sl: Zaključene naloge

en: Create a New Task…
sl: Ustvari novo nalogo…

en: Quickly Add a New Task.
sl: Hitro dodaj novo nalogo.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit calendar…
sl: Uredi koledar…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar
sl: Posodobi koledar

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar
sl: Zbriši koledar

[ctx: @action:inmenu]
en: Set calendar colour…
sl: Nastavi barvo koledarja…

[ctx: @action:inmenu]
en: Calendar source settings…
sl: Nastavitve virov koledarjev…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar source
sl: Posodobi vir koledarja

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar source
sl: Zbriši vir koledarja

[ctx: text editing menu action]
en: Undo
sl: Razveljavi

[ctx: text editing menu action]
en: Redo
sl: Uveljavi

[ctx: text editing menu action]
en: Cut
sl: Izreži

[ctx: text editing menu action]
en: Copy
sl: Kopiraj

[ctx: text editing menu action]
en: Paste
sl: Prilepi

[ctx: text editing menu action]
en: Delete
sl: Zbriši

[ctx: text editing menu action]
en: Select All
sl: Izberi vse

[ctx: @action:menu]
en: File
sl: Datoteka

[ctx: @action:menu]
en: Quit Kalendar
sl: Zapusti Kalendar

[ctx: @action:menu]
en: Edit
sl: Uredi

[ctx: @action:menu]
en: View
sl: Pogled

[ctx: @action:menu]
en: Sort Tasks
sl: Razvrsti naloge

[ctx: @action:menu]
en: Go
sl: Pojdi

[ctx: @action:menu]
en: Create
sl: Ustvari

[ctx: @action:menu]
en: Window
sl: Okno

[ctx: @action:menu]
en: Exit Full Screen
sl: Izhod iz celozaslonskega načina

[ctx: @action:menu]
en: Enter Full Screen
sl: V celozaslonski način

[ctx: @action:menu]
en: Settings
sl: Nastavitve

[ctx: @action:menu]
en: Help
sl: Pomoč

[ctx: @action:menu]
en: Kalendar Handbook
sl: Navodila za Kalendar

[ctx: text editing menu action]
en: Undo Text
sl: Razveljavi besedilo

[ctx: text editing menu action]
en: Redo Text
sl: Uveljavi besedilo

en: Sort Tasks
sl: Razvrsti naloge

en: Change Calendar Color…
sl: Spremeni barvo koledarja…

en: Choose Calendar Color
sl: Izberite barvo koledarja

en: General
sl: Splošno

en: Maps
sl: Zemljevidi

en: Enable maps:
sl: Omogoči zemljevide:

en: May cause crashing on some systems.
sl: Lahko povzroči izpad na nekaterih sistemih.

en: Location marker:
sl: Označevalnik lokacije:

en: Circle (shows area of location)
sl: Krog (prikazuje območje lokacije)

en: Pin (shows exact location)
sl: Bucika (prikazuje natančno lokacijo)

en: Appearance
sl: Videz

en: Accounts
sl: Računi

en: About Kalendar
sl: O programu Kalendar

en: Add New Calendar Source…
sl: Dodaj nov vir koledarja…

en: Contact Books
sl: Knjige stikov

en: Add New Address Book Source…
sl: Dodaj nov vir adresarja…

en: Mail Accounts
sl: Poštni računi

en: Add New mail account…
sl: Dodaj nov poštni račun…

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Use popup to show incidence information
sl: Uporabi pojavno okno za prikaz informacij o pogostosti

en: Show sub-tasks in calendar views
sl: Prikaži pod-naloge v pogledih koledarja

en: Past event transparency:
sl: Transparentnost preteklega dogodka:

en: Month view settings
sl: Nastavitve mesečnega pogleda

en: Month view mode
sl: Način mesečnega pregleda

en: Swipeable month grid
sl: Odstranljiva mreža mesecev

en: Basic month grid
sl: Osnovna mreža mesecev

en: Swipeable month grid requires higher system performance.
sl: Odstranljiva mreža mesecev zahteva zmogljivejši sistem.

en: Weekday label alignment
sl: Poravnava oznake dneva v tednu

en: Left
sl: Levo

en: Center
sl: Centralno

en: Right
sl: Desno

en: Weekday label length:
sl: Dolžina oznake dneva v tednu:

en: Full name (Monday)
sl: Polno ime (Ponedeljek)

en: Abbreviated (Mon)
sl: Okrajšava (Pon)

en: Letter only (M)
sl: Samo črka (P)

en: Show week numbers
sl: Prikazuj številke tednov

en: Grid border width (pixels):
sl: Širina roba mreže (v pikslih):

en: Week view settings
sl: Nastavitve pogleda tednov

en: Week view mode
sl: Način tedenskega pogleda

en: Swipeable week view
sl: Odstranljiv tedenski pogled

en: Basic week view
sl: Osnovni tedenski pogled

en: Swipeable week view requires higher system performance.
sl: Odstranljiv tedenski pogled zahteva zmogljivejši sistem.

en: Schedule View settings
sl: Nastavitve pregleda časovnice

en: Schedule view mode
sl: Način pogleda časovnice

en: Swipeable schedule view
sl: Odstranljivi pogled časovnice

en: Basic schedule view
sl: Osnovni pogled časovnice

en: Swipeable schedule view requires higher system performance.
sl: Odstranljivi pogled časovnice zahteva zmogljivejši sistem.

en: Show week headers
sl: Prikazuj glave tednov

en: Tasks View settings
sl: Nastavitve pogleda nalog

en: Show completed sub-tasks
sl: Prikaži dokončane pod-naloge

en: Enable maps
sl: Omogoči zemljevide

en: Location marker
sl: Označevalnik lokacije

en: Task
sl: Naloge

en: Tasks View
sl: Pogled nalog

en: Week View
sl: Tedenski pogled

en: 3 Day View
sl: Pogled 3 dni

en: Day View
sl: Dnevni pogled

en: Schedule View
sl: Pregled časovnice

en: Contacts View
sl: Pogled stikov

en: Mail View
sl: Pogled pošte

en: Month View
sl: Mesečni pregled

en: Backwards
sl: Nazaj

en: Forwards
sl: Naprej

en: To Today
sl: Do danes

en: To Date…
sl: Do datuma…

en: Show Menubar
sl: Prikaži menijsko vrstico

en: Manage Tags…
sl: Upravljaj oznake…

en: Import Calendar…
sl: Uvozi koledar…

en: Alphabetically
sl: Po abecednem redu

en: By Due Date
sl: Po datumu zaključka

en: By Priority Level
sl: Po prednostnih nivojih

en: Ascending order
sl: Naraščajoče

en: Descending Order
sl: Padajoče

en: Show Completed Tasks
sl: Prikaži dokončane naloge

en: Open Command Bar
sl: Odpri ukazno vrstico

en: Refresh All
sl: Osveži vse

en: An error occurred: %1
sl: Prišlo je do napake: %1

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Offline)
sl: %1 (Nepovezano)

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
sl: %1 (Privzeto)

en: Image request has been cancelled
sl: Zahtevek za sliko je bil preklican

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
sl: Ni predmeta

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
sl: Neznano

en: No keys were found in this attachment
sl: V prilogi ni bilo najdenih ključev

en: one key imported | %1 keys imported
sl[0]: uvožen %1 ključ
sl[1]: uvožena %1 ključa
sl[2]: uvoženi %1 ključi
sl[3]: uvoženo %1 ključev

en: one key was already imported | %1 keys were already imported
sl[0]: %1 ključ je že bil uvožen
sl[1]: %1 ključa sta že bila uvožena
sl[2]: %1 ključi so že bili uvoženi
sl[3]: %1 ključev je že bilo uvoženih

en: No key available.
sl: Ključa ni na voljo.

en: Wrong passphrase.
sl: Napačna geselna fraza.

en: Wrong Crypto Plug-In.
sl: Napačen šifrirni vtičnik.

en: Could not decrypt the data: no key found for recipients.
sl: Ni bilo mogoče dešifrirati podatkov: ni bilo najdenih ključev za sprejemnike.

en: Could not decrypt the data.
sl: Ni bilo mogoče dešifrirati podatkov.

en: Move to trash
sl: Prenesi v smeti

en: Don't Mark as Important
sl: Ne označi kot pomembno

en: No mailbox selected
sl: Ni izbranega poštnega nabiralnika

en: Select a mailbox from the sidebar.
sl: Izberi poštni nabiralnik iz stranske vrstice.

en: Mailbox is empty
sl: Poštni nabiralnik je prazen

en: Mailboxes
sl: Poštni nabiralniki

en: This mail contains an invitation
sl: To sporočilo vsebuje povabilo

en: sent by %1 on %2
sl: poslal %1 na %2

en: This message has been signed using the key %1.
sl: To sporočilo je bilo podpisano s ključem %1.

en: The key details are not available.
sl: Podrobnosti o ključu niso na voljo.

en: This message has been signed using the key %1 by %2.
sl: Sporočilo je bilo podpisano s ključem %1 od %2.

en: The key was revoked.
sl: Ključ je bil preklican.

en: The key has expired.
sl: Ključ je potekel.

en: You are trusting this key.
sl: Zaupate temu ključu.

en: The signature is invalid.
sl: Podpis je neveljaven.

en: This message is encrypted but we don't have the key for it.
sl: Sporočilo je šifrirano, a mi nimamo ključa zanj.

en: This message is encrypted to the key: %1
sl: To sporočilo je šifrirano s ključem: %1

en: Loading mail...
sl: Nalaganje pošte...

en: Save attachment
sl: Shrani prilogo

en: Import key
sl: Uvozi ključ

en: Calendar Application
sl: Aplikacija koledarja

en: (c) KDE Community 2021
sl: (c) Skupnost KDE 2021

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

[ctx: @info:credit]
en: Developer
sl: Razvijalec

en: No set date
sl: NI določenega datuma

[ctx: Please retain space]
en:  at %1
sl:  ob %1

[ctx: Please retain parenthesis and space]
en:  (overdue)
sl:  (preteklo)

en: Configure %1
sl: Konfiguriraj %1

en: Modify or delete this account agent.
sl: Spremeni ali zbriši agenta tega računa.

en: Modify
sl: Spremeni

en: Add Account
sl: Dodaj račun
