kalendar - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Return to Contact List
sl: Vrni se na seznam stikov

en: Call
sl: Klic

en: Send SMS
sl: Pošlji SMS

en: Send Email
sl: Pošlji elektronsko pošto

en: Show QR Code
sl: Prikaži QR kodo

en: Nickname: %1
sl: Vzdevek: %1

en: Address | Addresses
sl[0]: Naslov
sl[1]: Naslova
sl[2]: Naslovi
sl[3]: Naslovi

en: Email Address | Email Addresses
sl[0]: Naslov elektronske pošte
sl[1]: Naslova elektronske pošte
sl[2]: Naslovi elektronske pošte
sl[3]: Naslovi elektronske pošte

en: Phone number | Phone numbers
sl[0]: Telefonska številka
sl[1]: Telefonski številki
sl[2]: Telefonske številke
sl[3]: Telefonska številke

en: Contacts
sl: Stiki

en: Contact
sl: Stik

en: QR Code
sl: QR koda

en: Return to Contact
sl: Vrni se na stik

en: Data Matrix
sl: Matrika podatkov

en: Change the QR code type
sl: Spremeni vrsto QR kode

en: Creating QR code failed
sl: Ustvarjanje QR kode ni uspelo

en: The QR code is too large to be displayed
sl: QR koda je prevelika za prikaz
