kalendar - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Return to Contact List
uk: Повернутися до списку контактів

en: Call
uk: Виклик

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Send Email
uk: Надіслати листа

en: Show QR Code
uk: Показати QR-код

en: Nickname: %1
uk: Псевдонім: %1

en: Address | Addresses
uk[0]: Адреси
uk[1]: Адреси
uk[2]: Адреси
uk[3]: Адреса

en: Email Address | Email Addresses
uk[0]: Адреси ел. пошти
uk[1]: Адреси ел. пошти
uk[2]: Адреси ел. пошти
uk[3]: Адреса ел. пошти

en: Phone number | Phone numbers
uk[0]: Номери телефонів
uk[1]: Номери телефонів
uk[2]: Номери телефонів
uk[3]: Номер телефону

en: Contacts
uk: Контакти

en: Contact
uk: Контакт

en: QR Code
uk: QR-код

en: Return to Contact
uk: Повернутися до контакту

en: Data Matrix
uk: Матриця даних

en: Change the QR code type
uk: Змінити тип QR-коду

en: Creating QR code failed
uk: Не вдалося створити QR-код

en: The QR code is too large to be displayed
uk: QR-код є надто великим для показу
