kalgebra - en to be translation catalogue (7 entries)

en: OK
be: Добра

en: Functions
be: Функцыі

en: List
be: Спіс

en: &Add
be: &Дадаць

en: Lines
be: Лініі

en: Solid
be: Працяглы

en: &Dictionary
be: &Слоўнік
