kalgebra - en to bg translation catalogue (73 entries)

en: Options: %1
bg: Настройки: %1

en: Paste "%1" to input
bg: Поставете "%1" за вход

en: Paste to Input
bg: Поставете за въвеждане

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
bg: <ul class='error'>Грешка: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
bg: Внесени: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
bg: <ul class='error'>Грешка: Не може да се зареди %1. <br /> %2</ul>

en: Information
bg: Информация

en: Add/Edit a function
bg: Добавяне/Редактиране на функция

en: Preview
bg: Преглед

en: From:
bg: От:

en: To:
bg: До:

en: Options
bg: Настройки

en: OK
bg: ОК

[ctx: @action:button]
en: Remove
bg: Премахване

en: The options you specified are not correct
bg: Зададените настройки не са правилни

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
bg: Долната граница не може да бъде по-голяма от горната

en: Plot 2D
bg: Двумерно изчертаване

en: Plot 3D
bg: Тримерно изчертаване

en: Session
bg: Сесия

en: Variables
bg: Променливи

en: &Calculator
bg: &Калкулатор

en: C&alculator
bg: К@алкулатор

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
bg: &Зареждане на скрипт...

en: Recent Scripts
bg: Скорошни скриптове

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
bg: &Запис на скрипт...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
bg: &Изнасяне на журнал...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
bg: &Вмъкване на отговор...

en: Execution Mode
bg: Режим на изпълнение

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
bg: Изчисляване

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
bg: Оценяване

en: Functions
bg: Функции

en: List
bg: Списък

en: &Add
bg: &Добавяне

en: Viewport
bg: Изглед

en: &2D Graph
bg: &2D диаграма

en: 2&D Graph
bg: 2&D диаграма

en: &Grid
bg: &Координатна мрежа

en: &Keep Aspect Ratio
bg: &Запазване на пропорциите

en: Resolution
bg: Разделителна способност

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
bg: Слабо

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
bg: Нормално

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
bg: Добре

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
bg: Много добре

en: &3D Graph
bg: &3D диаграма

en: 3D &Graph
bg: 3D &диаграма

en: &Reset View
bg: &Анулиране на изгледа

en: Dots
bg: Точки

en: Lines
bg: Линии

en: Solid
bg: Плътно

en: Operations
bg: Операции

en: &Dictionary
bg: &Речник

en: Look for:
bg: Търсене:

en: &Editing
bg: &Редактиране

en: Choose a script
bg: Изберете скрипт

en: Script (*.kal)
bg: Скрипт (*.kal)

en: HTML File (*.html)
bg: Файл HTML (*.html)

en: Errors: %1
bg: Грешки: %1

en: Select where to put the rendered plot
bg: Изберете къде да бъде поставена визуализираната графика

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
bg: Файл с изображение(*.png);;файл SVG (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
bg: Готово

en: Add variable
bg: Добавяне на променлива

en: Enter a name for the new variable
bg: Въведете име за новата променлива

en: A portable calculator
bg: Джобен калкулатор

en: Add/Edit a variable
bg: Добавяне/Редактиране на променлива

en: Remove Variable
bg: Премахване на променлива

en: Edit '%1' value
bg: Редактиране на "%1"

en: not available
bg: не е налично

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
bg: <b style='color:red'>ГРЕШНО</b>

en: Left:
bg: Отляво:

en: Top:
bg: Отгоре:

en: Width:
bg: Широчина:

en: Height:
bg: Височина:

en: Apply
bg: Прилагане
