kalgebra - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: KAlgebra Mobile
bg: KAlgebra -  мобилна версия

en: A simple scientific calculator
bg: Прост научен калкулатор

en: Calculator
bg: Калкулатор

en: Variables
bg: Променливи

en: Load Script
bg: Зареждане на скрипт

en: Script (*.kal)
bg: Скрипт (*.kal)

en: Save Script
bg: Запазване на скрипт

en: Export Log
bg: Изнасяне на журнал

en: Evaluate
bg: Оценяване

en: Calculate
bg: Изчисляване

en: Clear Log
bg: Изчистване на журнала

en: 2D Plot
bg: Двумерна графика

en: 3D Plot
bg: Тримерна графика

en: Copy "%1"
bg: Копиране на "%1"

en: Clear All
bg: Изчистване на всичко

en: Expression to calculate...
bg: Изрази за изчисляване...

en: Name:
bg: Име:

en: Graph 2D
bg: Двумерно изчертаване

en: Graph 3D
bg: Тримерно изчертаване

en: Value Tables
bg: Таблици със стойности

en: Dictionary
bg: Речник

en: About KAlgebra
bg: Относно KAlgebra

en: Save
bg: Запазване

en: View Grid
bg: Показване на мрежата

en: Reset Viewport
bg: Възстановяване на изгледа

en: Results
bg: Резултати

en: Value tables
bg: Таблици със стойности

en: Errors: The step cannot be 0
bg: Грешки: Стъпката не може да бъде 0

en: Errors: The start and end are the same
bg: Грешки: Началото и края са едни и същи

en: Errors: %1
bg: Грешки: %1

en: Input
bg: Вход

en: From:
bg: От:

en: To:
bg: До:

en: Step
bg: Стъпка

en: Run
bg: Изпълнение

en: A portable calculator
bg: Джобен калкулатор
