kdeedu - en to bs translation catalogue (66 entries)

en: Options: %1
bs: Opcije: %1

en: Paste "%1" to input
bs: Umetni "%1" na ulaz

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
bs: <ul class='error'>Greška: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
bs: Uvezeno: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
bs: <ul class='error'>Greška: Ne mogu učitati %1. <br /> %2</ul>

en: Information
bs: Informacija

en: Add/Edit a function
bs: Dodaj/Izmijeni funkciju

en: Preview
bs: Pregled

en: From:
bs: Od:

en: To:
bs: Do:

en: Options
bs: Opcije

en: OK
bs: U redu

[ctx: @action:button]
en: Remove
bs: Ukloni

en: The options you specified are not correct
bs: Opcije koje ste podesili nisu tačne

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
bs: Donja granica ne može biti veća od gornje granice

en: Plot 2D
bs: 2D prikaz

en: Plot 3D
bs: 3D prikaz

en: Session
bs: Sesija

en: Variables
bs: Promjenljive

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
bs: &Učitaj Skriptu...

en: Recent Scripts
bs: Posljednje skripte

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
bs: &Snimi skriptu...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
bs: &Eksportuj izvještaj...

en: Execution Mode
bs: Režim izvršenja

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
bs: Izračunaj

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
bs: Procijeni

en: Functions
bs: Funkcije

en: List
bs: Lista

en: &Add
bs: &Dodaj

en: Viewport
bs: Tačka gledišta

en: &2D Graph
bs: &2D Grafik

en: 2&D Graph
bs: 2&D Grafik

en: &Grid
bs: &Mreža

en: &Keep Aspect Ratio
bs: &Zadrži omjer ekrana

en: Resolution
bs: Rezolucija

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
bs: Slabo

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
bs: Normalan

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
bs: Fin

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
bs: Veoma fino

en: &3D Graph
bs: &3D Grafik

en: 3D &Graph
bs: 3D &Grafik

en: &Reset View
bs: &Resetuj Pogled

en: Dots
bs: Tačke

en: Lines
bs: Linije

en: Solid
bs: Čvrsto

en: Operations
bs: Operacije

en: &Dictionary
bs: &Rječnik

en: Look for:
bs: Traži:

en: &Editing
bs: &Izmjena

en: Choose a script
bs: Izaberite skriptu

en: Script (*.kal)
bs: Skripta(*.kal)

en: HTML File (*.html)
bs: HTML datoteka (*.html)

en: Errors: %1
bs: Greške: %1

[ctx: @info:status]
en: Ready
bs: Spreman

en: Add variable
bs: Dodaj promjenljivu

en: Enter a name for the new variable
bs: Unesite ime za novu promjenljivu

en: Add/Edit a variable
bs: Dodaj/Izmijeni promjenljivu

en: Remove Variable
bs: Ukloni Promjenljivu

en: Edit '%1' value
bs: Izmijeni '%1' vrijednost

en: not available
bs: nije dostupno

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
bs: <b style='color:red'>POGREŠNO</b>

en: Left:
bs: Lijevo:

en: Top:
bs: Vrh:

en: Width:
bs: Širina:

en: Height:
bs: Visina:

en: Apply
bs: Primijeni
