kalgebra - en to ca@valencia translation catalogue (33 entries)

en: KAlgebra Mobile
ca@valencia: KAlgebra mòbil

en: A simple scientific calculator
ca@valencia: Una calculadora científica senzilla

en: Calculator
ca@valencia: Calculadora

en: Load Script
ca@valencia: Carrega un script

en: Save Script
ca@valencia: Guarda l'script

en: Export Log
ca@valencia: Exporta el registre

en: Evaluate
ca@valencia: Avalua

en: Calculate
ca@valencia: Calcula

en: Clear Log
ca@valencia: Neteja el registre

en: 2D Plot
ca@valencia: Gràfica en 2D

en: 3D Plot
ca@valencia: Gràfica en 3D

en: Copy "%1"
ca@valencia: Copia «%1»

en: Clear All
ca@valencia: Neteja-ho tot

en: Expression to calculate...
ca@valencia: Expressió per a calcular...

en: Name:
ca@valencia: Nom:

en: Graph 2D
ca@valencia: Gràfica en 2D

en: Graph 3D
ca@valencia: Gràfica en 3D

en: Value Tables
ca@valencia: Taules de valors

en: Dictionary
ca@valencia: Diccionari

en: About KAlgebra
ca@valencia: Quant a KAlgebra

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: View Grid
ca@valencia: Veure la quadrícula

en: Reset Viewport
ca@valencia: Restablix l'àrea de visualització

en: Results
ca@valencia: Resultats

en: Value tables
ca@valencia: Taules de valors

en: Errors: The step cannot be 0
ca@valencia: Errors: El pas no pot ser 0

en: Errors: The start and end are the same
ca@valencia: Errors: L'inici i el final és el mateix

en: Input
ca@valencia: Entrada

en: From:
ca@valencia: De:

en: To:
ca@valencia: A:

en: Step
ca@valencia: Pas

en: Run
ca@valencia: Executa

en: A portable calculator
ca@valencia: Una calculadora portàtil
