kalgebra - en to ca@valencia translation catalogue (68 entries)

en: Options: %1
ca@valencia: Opcions: %1

en: Paste "%1" to input
ca@valencia: Apega «%1» a l'entrada

en: Paste to Input
ca@valencia: Apega a l'entrada

en: Imported: %1
ca@valencia: Importades: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
ca@valencia: <ul class='error'>Error: No s'ha pogut carregar %1. <br /> %2</ul>

en: Information
ca@valencia: Informació

en: Add/Edit a function
ca@valencia: Afig/Edita una funció

en: Preview
ca@valencia: Vista prèvia

en: From:
ca@valencia: Des de:

en: To:
ca@valencia: A:

en: Options
ca@valencia: Opcions

en: OK
ca@valencia: D'acord

[ctx: @action:button]
en: Remove
ca@valencia: Elimina

en: The options you specified are not correct
ca@valencia: Les opcions que heu especificat no són correctes

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
ca@valencia: El límit inferior no pot ser més gran que el superior

en: Plot 2D
ca@valencia: Gràfic 2D

en: Plot 3D
ca@valencia: Gràfic 3D

en: Session
ca@valencia: Sessió

en: &Calculator
ca@valencia: &Calculadora

en: C&alculator
ca@valencia: C&alculadora

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
ca@valencia: &Carrega un script…

en: Recent Scripts
ca@valencia: Scripts recents

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
ca@valencia: Guar&da un script…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
ca@valencia: &Exporta el registre…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
ca@valencia: &Inserix «ANS»…

en: Execution Mode
ca@valencia: Mode d'execució

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
ca@valencia: Calcula

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
ca@valencia: Avalua

en: Functions
ca@valencia: Funcions

en: List
ca@valencia: Llista

en: &Add
ca@valencia: Afi&g

en: Viewport
ca@valencia: Àrea de visualització

en: &2D Graph
ca@valencia: Gràfica en &2D

en: 2&D Graph
ca@valencia: Gràfica en 2&D

en: &Grid
ca@valencia: &Quadrícula

en: &Keep Aspect Ratio
ca@valencia: Man&tín la relació d'aspecte

en: Resolution
ca@valencia: Resolució

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
ca@valencia: Pobre

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
ca@valencia: Fina

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
ca@valencia: Molt fina

en: &3D Graph
ca@valencia: Gràfica en &3D

en: 3D &Graph
ca@valencia: &Gràfica en 3D

en: &Reset View
ca@valencia: &Restablix la vista

en: Dots
ca@valencia: Punts

en: Lines
ca@valencia: Línies

en: Solid
ca@valencia: Sòlid

en: Operations
ca@valencia: Operacions

en: &Dictionary
ca@valencia: &Diccionari

en: Look for:
ca@valencia: Busca:

en: &Editing
ca@valencia: &Editant

en: Choose a script
ca@valencia: Tria un script

en: HTML File (*.html)
ca@valencia: Fitxer HTML (*.html)

en: Select where to put the rendered plot
ca@valencia: Trieu a on s'ha de situar el gràfic renderitzat

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
ca@valencia: Fitxer PNG (*.png);;Fitxer SVG (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
ca@valencia: Llest

en: Add variable
ca@valencia: Afig una variable

en: Enter a name for the new variable
ca@valencia: Introduïu un nom per a la variable nova

en: A portable calculator
ca@valencia: Una calculadora portàtil

en: Add/Edit a variable
ca@valencia: Afegir/Editar una variable

en: Remove Variable
ca@valencia: Elimina variable

en: Edit '%1' value
ca@valencia: Edita el valor «%1»

en: not available
ca@valencia: no disponible

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
ca@valencia: <b style='color:red'>INCORRECTE</b>

en: Left:
ca@valencia: Esquerra:

en: Top:
ca@valencia: Dalt:

en: Width:
ca@valencia: Amplària:

en: Height:
ca@valencia: Alçària:

en: Apply
ca@valencia: Aplica
