kalgebra - en to el translation catalogue (35 entries)

en: A simple scientific calculator
el: Μια απλή επιστημονική αριθμομηχανή

en: Calculator
el: Αριθμομηχανή

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Load Script
el: Φόρτωση σεναρίου

en: Script (*.kal)
el: Σενάριο (*.kal)

en: Save Script
el: Αποθήκευση σεναρίου

en: Export Log
el: Εξαγωγή καταγραφής

en: Evaluate
el: Αξιολόγηση

en: Calculate
el: Υπολογισμός

en: Clear Log
el: Καθαρισμός καταγραφής

en: 2D Plot
el: 2D γραφική παράσταση

en: 3D Plot
el: 3D γραφική παράσταση

en: Copy "%1"
el: Αντιγραφή «%1»

en: Clear All
el: Καθαρισμός όλων

en: Expression to calculate...
el: Έκφραση για υπολογισμό...

en: Name:
el: Όνομα:

en: Graph 2D
el: Γράφος 2D

en: Graph 3D
el: Γράφος 3D

en: Value Tables
el: Πίνακες τιμών

en: Dictionary
el: Λεξικό

en: About KAlgebra
el: Σχετικά με το KAlgebra

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View Grid
el: Προβολή πλέγματος

en: Reset Viewport
el: Επαναφορά viewport

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Value tables
el: Πίνακες τιμών

en: Errors: The step cannot be 0
el: Σφάλματα: το βήμα δεν γίνεται να είναι 0

en: Errors: The start and end are the same
el: Σφάλματα: η αρχή και το τέλος είναι ίδια

en: Errors: %1
el: Σφάλματα: %1

en: Input
el: Είσοδος

en: From:
el: Από:

en: To:
el: Σε:

en: Step
el: Βήμα

en: Run
el: Εκτέλεση

en: A portable calculator
el: Μια φορητή αριθμομηχανή
