kalgebra - en to eo translation catalogue (73 entries)

en: Options: %1
eo: Opcioj: %1

en: Paste "%1" to input
eo: Alglui "%1" al enigo

en: Paste to Input
eo: Alglui al Enigo

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
eo: <ul class='error'>Eraro: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
eo: Importita: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
eo: <ul class='error'>Eraro: Ne eblis ŝargi %1. <br /> %2</ul>

en: Information
eo: Informo

en: Add/Edit a function
eo: Aldoni/Redakti funkcion

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: From:
eo: De:

en: To:
eo: Al:

en: Options
eo: Opcioj

en: OK
eo: Bone

[ctx: @action:button]
en: Remove
eo: Forigi

en: The options you specified are not correct
eo: La opcioj kiujn vi specifis ne estas ĝustaj

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
eo: Malsuprenlimo ne povas esti pli granda ol suprenlimo

en: Plot 2D
eo: Grafiki 2D

en: Plot 3D
eo: Grafiki 3D

en: Session
eo: Seanco

en: Variables
eo: Variabloj

en: &Calculator
eo: &Kalkulilo

en: C&alculator
eo: K&alkulilo

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
eo: Ŝar&gi skripton...

en: Recent Scripts
eo: Lastatempaj Skriptoj

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
eo: Kon&servi skripton...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
eo: &Eksporti Protokolon...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
eo: En&igi ans...

en: Execution Mode
eo: Rulreĝimo

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
eo: Kalkuli

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
eo: Taksi

en: Functions
eo: Funkcioj

en: List
eo: Listo

en: &Add
eo: &Aldoni

en: Viewport
eo: Vidfenestro

en: &2D Graph
eo: &2D-Grafeo

en: 2&D Graph
eo: 2&D-Grafeo

en: &Grid
eo: &Krado

en: &Keep Aspect Ratio
eo: &Konservi Bildformaton

en: Resolution
eo: Difino

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
eo: Subnorma

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
eo: Normala

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
eo: Bona

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
eo: Tre Bona

en: &3D Graph
eo: &3D-Grafeo

en: 3D &Graph
eo: 3D-&Grafeo

en: &Reset View
eo: &Restarigi Vidon

en: Dots
eo: Punktoj

en: Lines
eo: Linioj

en: Solid
eo: Plenstreko

en: Operations
eo: Operacioj

en: &Dictionary
eo: &Vortaro

en: Look for:
eo: Serĉi:

en: &Editing
eo: R&edaktado

en: Choose a script
eo: Elekti skripton

en: Script (*.kal)
eo: Skripto (*.kal)

en: HTML File (*.html)
eo: HTML-dosiero (*.html)

en: Errors: %1
eo: Eraroj: %1

en: Select where to put the rendered plot
eo: Elekti kien meti la bilditan grafikon

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
eo: Bilddosiero (*.png);;SVG-dosiero (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
eo: Preta

en: Add variable
eo: Aldoni variablon

en: Enter a name for the new variable
eo: Enigi nomon por la nova variablo

en: A portable calculator
eo: Portebla kalkulilo

en: Add/Edit a variable
eo: Aldoni/Redakti variablon

en: Remove Variable
eo: Forigi Variablon

en: Edit '%1' value
eo: Redakti valoron '%1'

en: not available
eo: ne disponebla

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
eo: <b style='color:red'>MALĝusta</b>

en: Left:
eo: Maldekstra:

en: Top:
eo: Supre:

en: Width:
eo: Larĝeco:

en: Height:
eo: Alteco:

en: Apply
eo: Apliki
