kalgebra - en to et translation catalogue (18 entries)

en: A simple scientific calculator
et: Lihtne teaduskalkulaator

en: Script (*.kal)
et: Skript (*.kal)

en: Clear Log
et: Puhasta logi

en: 2D Plot
et: 2D joonis

en: 3D Plot
et: 3D joonis

en: Copy "%1"
et: kopeeri "%1"

en: Clear All
et: Puhasta kõik

en: Expression to calculate...
et: Arvutatav avaldis ...

en: View Grid
et: Alusvõrgu näitamine

en: Reset Viewport
et: Lähtesta vaatepunkt

en: Errors: The step cannot be 0
et: Vead: samm ei saa olla 0

en: Errors: The start and end are the same
et: Vead: algus ja lõpp on samad

en: Errors: %1
et: Vead:%1

en: From:
et: Alates:

en: To:
et: Kuni:

en: Run
et: Käivita

en: A portable calculator
et: Kaasaskantav kalkulaator

en: (C) 2006-2020 Aleix Pol i Gonzalez
et: (C) 2006-2020: Aleix Pol i Gonzalez
