kalgebra - en to et translation catalogue (73 entries)

en: Options: %1
et: Valikud: %1

en: Paste "%1" to input
et: Aseta "%1" sisendisse

en: Paste to Input
et: Aseta sisendisse

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
et: <ul class='error'>Viga: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
et: Imporditi: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
et: <ul class='error'>Tõrge: %1 laadimine nurjus. <br /> %2</ul>

en: Information
et: Info

en: Add/Edit a function
et: Lisa/muuda funktsiooni

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: From:
et: Alates:

en: To:
et: Kuni:

en: Options
et: Valikud

[ctx: @action:button]
en: Remove
et: Eemalda

en: The options you specified are not correct
et: Määratud valikud ei ole korrektsed

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
et: Alumine raja ei saa olla suurem kui ülemine

en: Plot 2D
et: 2D joonis

en: Plot 3D
et: 3D joonis

en: Session
et: Seanss

en: Variables
et: Muutujad

en: &Calculator
et: &Kalkulaator

en: C&alculator
et: &Kalkulaator

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
et: &Laadi skript...

en: Recent Scripts
et: Viimati kasutatud skriptid

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
et: &Salvesta skript...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
et: &Ekspordi logi...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
et: L&isa ans ...

en: Execution Mode
et: Täitmise režiim

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
et: Arvutamine

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
et: Hindamine

en: Functions
et: Funktsioonid

en: List
et: Nimekiri

en: &Add
et: &Lisa

en: Viewport
et: Vaateava

en: &2D Graph
et: &2D graafik

en: 2&D Graph
et: 2&D graafik

en: &Grid
et: &Alusvõrk

en: &Keep Aspect Ratio
et: &Proportsiooni säilitamine

en: Resolution
et: Lahutus

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
et: Kehv

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
et: Korralik

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
et: Väga korralik

en: &3D Graph
et: &3D graafik

en: 3D &Graph
et: 3D &graafik

en: &Reset View
et: &Lähtesta vaade

en: Dots
et: Punktid

en: Lines
et: Jooned

en: Solid
et: Ühtlane

en: Operations
et: Tehted

en: &Dictionary
et: &Sõnaraamat

en: Look for:
et: Otsitakse:

en: &Editing
et: R&edigeerimine

en: Choose a script
et: Skripti valik

en: Script (*.kal)
et: Skript (*.kal)

en: HTML File (*.html)
et: HTML-fail (*.html)

en: Errors: %1
et: Vead: %1

en: Select where to put the rendered plot
et: Vali, kuhu paigutada renderdatud joonis

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
et: Pildifail (*.png);;SVG-fail (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
et: Valmis

en: Add variable
et: Lisa muutuja

en: Enter a name for the new variable
et: Sisesta uue muutuja nimi

en: A portable calculator
et: Kalkulaator

en: (C) 2006-2016 Aleix Pol i Gonzalez
et: (C) 2006-2016: Aleix Pol Gonzalez

en: Add/Edit a variable
et: Lisa/muuda muutujat

en: Remove Variable
et: Eemalda muutuja

en: Edit '%1' value
et: Väärtuse '%1' muutmine

en: not available
et: pole saadaval

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
et: <b style='color:red'>VÄÄR</b>

en: Left:
et: Vasak:

en: Top:
et: Ülemine:

en: Width:
et: Laius:

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Apply
et: Rakenda
