kalgebra - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: KAlgebra Mobile
eu: KAlgebra mugikorra

en: A simple scientific calculator
eu: Kalkulagailu zientifiko erraz bat

en: Calculator
eu: Kalkulagailua

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Load Script
eu: Zamatu gidoia

en: Script (*.kal)
eu: Gidoia (*.kal)

en: Save Script
eu: Gorde gidoia

en: Export Log
eu: Esportatu egunkaria

en: Evaluate
eu: Ebaluatu

en: Calculate
eu: Kalkulatu

en: Clear Log
eu: Garbitu egunkaria

en: 2D Plot
eu: 2Dko trazua

en: 3D Plot
eu: 3Dko trazua

en: Copy "%1"
eu: Kopiatu "%1"

en: Clear All
eu: Garbitu dena

en: Expression to calculate...
eu: Kalkulatu beharreko adierazpena...

en: Name:
eu: Izena:

en: Graph 2D
eu: Grafikoa 2D

en: Graph 3D
eu: Grafikoa 3D

en: Value Tables
eu: Balio taulak

en: Dictionary
eu: Hiztegia

en: About KAlgebra
eu: KAlgebrari buruz

en: Save
eu: Gorde

en: View Grid
eu: Erakutsi sareta

en: Reset Viewport
eu: Berrezarri ikuspegi azalera

en: Results
eu: Emaitzak

en: Value tables
eu: Balio taulak

en: Errors: The step cannot be 0
eu: Erroreak: Urratsa ezin da 0 izan

en: Errors: The start and end are the same
eu: Erroreak: Hasiera eta bukaera bera dira

en: Errors: %1
eu: Erroreak: %1

en: Input
eu: Sarrera

en: From:
eu: Nondik:

en: To:
eu: Nora:

en: Step
eu: Urratsa

en: Run
eu: Exekutatu

en: A portable calculator
eu: Kalkulagailu eramangarri bat
