kalgebra - en to eu translation catalogue (73 entries)

en: Options: %1
eu: Aukerak: %1

en: Paste "%1" to input
eu: Itsatsi "%1" sarreran

en: Paste to Input
eu: Itsatsi sarreran

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
eu: <ul class='error'>Akatsa: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
eu: Inportatuta: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
eu: <ul class='error'>Errorea: Ezin izan du %1 zamatu. <br /> %2</ul>

en: Information
eu: Informazioa

en: Add/Edit a function
eu: Gehitu/Editatu funtzio bat

en: Preview
eu: Aurreikusi

en: From:
eu: Nondik:

en: To:
eu: Nora:

en: Options
eu: Aukerak

en: OK
eu: Ados

[ctx: @action:button]
en: Remove
eu: Kendu

en: The options you specified are not correct
eu: Zehaztu dituzun aukerak ez dira zuzenak

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
eu: Beheko muga ezin da goiko muga baino handiagoa izan

en: Plot 2D
eu: 2Dko trazua

en: Plot 3D
eu: 3Dko trazua

en: Session
eu: Saioa

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: &Calculator
eu: &Kalkulagailua

en: C&alculator
eu: K&alkulagailua

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
eu: &Zamatu gidoia...

en: Recent Scripts
eu: Azkenaldiko gidoiak

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
eu: &Gorde gidoia...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
eu: &Esportatu egunkaria...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
eu: &Txertatu «ANS»...

en: Execution Mode
eu: Exekuzio modua

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
eu: Kalkulatu

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
eu: Ebaluatu

en: Functions
eu: Funtzioak

en: List
eu: Zerrenda

en: &Add
eu: &Gehitu

en: Viewport
eu: Ikuspegi azalera

en: &2D Graph
eu: &2Dko grafikoa

en: 2&D Graph
eu: 2&Dko grafikoa

en: &Grid
eu: &Sareta

en: &Keep Aspect Ratio
eu: &Mantendu itxura-erlazioa

en: Resolution
eu: Bereizmena

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
eu: Kaskarra

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
eu: Arrunta

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
eu: Ona

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
eu: Oso ona

en: &3D Graph
eu: &3Dko grafikoa

en: 3D &Graph
eu: 3Dko &grafikoa

en: &Reset View
eu: Be&rrezarri ikuspegia

en: Dots
eu: Puntuak

en: Lines
eu: Lerroak

en: Solid
eu: Solidoa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: &Dictionary
eu: &Hiztegia

en: Look for:
eu: Bilatu:

en: &Editing
eu: &Editatzea

en: Choose a script
eu: Hautatu gidoi bat

en: Script (*.kal)
eu: Gidoia (*.kal)

en: HTML File (*.html)
eu: HTML fitxategia (*.html)

en: Errors: %1
eu: Erroreak: %1

en: Select where to put the rendered plot
eu: Hautatu errendatutako trazuak non ipini

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
eu: Irudi fitxategia (*.png);;SVG fitxategia (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
eu: Prest

en: Add variable
eu: Gehitu aldagaia

en: Enter a name for the new variable
eu: Sartu aldagai berriarentzako izen bat

en: A portable calculator
eu: Kalkulagailu eramangarri bat

en: Add/Edit a variable
eu: Gehitu/Editatu aldagai bat

en: Remove Variable
eu: Kendu aldagaia

en: Edit '%1' value
eu: Editatu '%1' balioa

en: not available
eu: ez eskuragarri

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
eu: <b style='color:red'>OKER</b>

en: Left:
eu: Ezkerra:

en: Top:
eu: Goia:

en: Width:
eu: Zabalera:

en: Height:
eu: Altuera:

en: Apply
eu: Ezarri
