kalgebra - en to fa translation catalogue (75 entries)

en: Options: %1
fa: گزینه‌ها: %1

en: Paste "%1" to input
fa: جایگذاری «‎%1» در ورودی

en: Paste to Input
fa: جایگذاری در ورودی

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
fa: <ul class='error'>خطا: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
fa: درون‌ریزی شد: ‎%1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
fa: <ul class='error'>خطا: ناتوانی در بار کردن ‎%1. <br /> %2</ul>

en: Information
fa: اطلاعات

en: Add/Edit a function
fa: افزودن/ویرایش یک تابع

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: From:
fa: از:

en: To:
fa: تا:

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: OK
fa: تأیید

[ctx: @action:button]
en: Remove
fa: برداشتن

en: The options you specified are not correct
fa: گزینه‌هایی که مشخص کرده‌اید نادرستند

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
fa: حد پایین نمی‌تواند بزرگ‌تر از حد بالا باشد

en: Plot 2D
fa: رسم ۲بعدی

en: Plot 3D
fa: رسم ۳بعدی

en: Session
fa: نشست

en: Variables
fa: متغیرها

en: &Calculator
fa: &ماشین‌حساب

en: C&alculator
fa: م&اشین‌حساب

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
fa: &بار کردن کدنوشته…

en: Recent Scripts
fa: کدنوشته‌های اخیر

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
fa: &ذخیرهٔ کدنوشته…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
fa: &برون‌ریزی گزارش…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
fa: &درج پاسخ…

en: Execution Mode
fa: حالت اجرا

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
fa: محاسبه

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
fa: ارزیابی

en: Functions
fa: تابع‌ها

en: List
fa: فهرست

en: &Add
fa: &افزودن

en: Viewport
fa: نمایشگر

en: &2D Graph
fa: نمودار &۲بعدی

en: 2&D Graph
fa: نمودار ۲&بعدی

en: &Grid
fa: &توری

en: &Keep Aspect Ratio
fa: &حفظ نسبت ابعاد

en: Resolution
fa: وضوح

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
fa: ضعیف

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
fa: معمولی

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
fa: خوب

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
fa: عالی

en: &3D Graph
fa: نمودار &۳بعدی

en: 3D &Graph
fa: &نمودار ۳بعدی

en: &Reset View
fa: &بازنشانی نما

en: Dots
fa: نقاط

en: Lines
fa: خطوط

en: Solid
fa: یک‌پارچه

en: Operations
fa: عملیات

en: &Dictionary
fa: &واژه‌نامه

en: Look for:
fa: یافتن:

en: &Editing
fa: &ویرایش

en: Choose a script
fa: انتخاب یک کدنوشته

en: Script (*.kal)
fa: کدنوشته (‎*.kal)

en: HTML File (*.html)
fa: پروندهٔ HTML ‏(‎*.html)

en: ,
fa: ،

en: Errors: %1
fa: خطاها: %1

en: Select where to put the rendered plot
fa: مکان قرار دادن نمودار پردازش شده را برگزینید

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
fa: پروندهٔ تصویری (‎*.png);;پروندهٔ svg ‏(‎*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
fa: آماده

en: Add variable
fa: افزودن متغیر

en: Enter a name for the new variable
fa: نامی برای متغیر جدید وارد کنید

en: A portable calculator
fa: ماشین‌حسابی قابل حمل

en: Add/Edit a variable
fa: افزودن/ویرایش یک متغیر

en: Remove Variable
fa: برداشتن متغیر

en: Edit '%1' value
fa: ویرایش مقدار «%1»

en: not available
fa: موجود نیست

en: <b style='color:#090'>%1 := %2</b>
fa: <b style='color:#090'>‎%1 := %2</b>

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
fa: <b style='color:red'>اشتباه</b>

en: Left:
fa: چپ:

en: Top:
fa: بالا:

en: Width:
fa: پهنا:

en: Height:
fa: بلندا:

en: Apply
fa: اعمال
