kalgebra - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: A simple scientific calculator
fi: Yksinkertainen tieteellinen laskin

en: Script (*.kal)
fi: Komentojono (*.kal)

en: Clear Log
fi: Tyhjennä loki

en: 2D Plot
fi: 2D-kaavio

en: 3D Plot
fi: 3D-kaavio

en: Copy "%1"
fi: Kopioi ”%1”

en: Clear All
fi: Tyhjennä kaikki

en: Expression to calculate...
fi: Laskettava lauseke…

en: View Grid
fi: Näytä ruudukko

en: Reset Viewport
fi: Tyhjennä ikkuna

en: Results
fi: Tulokset

en: Errors: The step cannot be 0
fi: Virheitä: askel ei voi olla 0

en: Errors: The start and end are the same
fi: Virheet: alku ja loppu ovat samat

en: Errors: %1
fi: Virheitä: %1

en: From:
fi: Mistä:

en: To:
fi: Mihin:

en: Run
fi: Suorita

en: A portable calculator
fi: Kannettava laskin

en: (C) 2006-2020 Aleix Pol i Gonzalez
fi: © 2006–2020 Aleix Pol i Gonzalez
