kalgebra - en to gl translation catalogue (72 entries)

en: Options: %1
gl: Opcións: %1

en: Paste "%1" to input
gl: Pegar «%1» na entrada

en: Paste to Input
gl: Pegar na entrada

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
gl: <ul class='error'>Erro: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
gl: Importado: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
gl: <ul class='error'>Erro: Non se puido cargar %1. <br /> %2</ul>

en: Information
gl: Información

en: Add/Edit a function
gl: Engadir/Editar unha función

en: Preview
gl: Previsualización

en: From:
gl: De:

en: To:
gl: Ata:

en: Options
gl: Opcións

en: OK
gl: Aceptar

[ctx: @action:button]
en: Remove
gl: Retirar

en: The options you specified are not correct
gl: As opcións indicadas non son correctas

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
gl: O límite inferior non pode ser máis grande que o límite superior

en: Plot 2D
gl: Representar en 2D

en: Plot 3D
gl: Representar en 3D

en: Session
gl: Sesión

en: Variables
gl: Variábeis

en: &Calculator
gl: &Calculadora

en: C&alculator
gl: C&alculadora

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
gl: &Cargar un script…

en: Recent Scripts
gl: Scripts recentes

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
gl: &Gardar o script…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
gl: &Exportar o rexistro…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
gl: &Inserir…

en: Execution Mode
gl: Modo de execución

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
gl: Calcular

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
gl: Avaliar

en: Functions
gl: Funcións

en: List
gl: Lista

en: &Add
gl: Eng&adir

en: Viewport
gl: Área de visualización

en: &2D Graph
gl: &Gráfico 2D

en: 2&D Graph
gl: Gráfico 2&D

en: &Grid
gl: &Grade

en: &Keep Aspect Ratio
gl: &Manter as proporcións

en: Resolution
gl: Resolución

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
gl: Mala

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
gl: Boa

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
gl: Excelente

en: &3D Graph
gl: Gráfico &3D

en: 3D &Graph
gl: Gráfico 3&D

en: &Reset View
gl: &Reiniciar a vista

en: Dots
gl: Puntos

en: Lines
gl: Liñas

en: Solid
gl: Sólido

en: Operations
gl: Operacións

en: &Dictionary
gl: &Dicionario

en: Look for:
gl: Buscar:

en: &Editing
gl: &Editar

en: Choose a script
gl: Escoller un script

en: HTML File (*.html)
gl: Ficheiro HTML (*.html)

en: Errors: %1
gl: Erros: %1

en: Select where to put the rendered plot
gl: Selecciona onde colocar o gráfico xerado.

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
gl: Ficheiro de imaxe (*.png);;Ficheiro SVG (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
gl: Listo

en: Add variable
gl: Engadir unha variábel

en: Enter a name for the new variable
gl: Insire un nome para a nova variábel

en: A portable calculator
gl: Unha calculadora portátil

en: (C) 2006-2016 Aleix Pol i Gonzalez
gl: © 2006-2016 Aleix Pol i Gonzalez

en: Add/Edit a variable
gl: Engadir/Editar unha variábel

en: Remove Variable
gl: Retirar a variábel

en: Edit '%1' value
gl: Editar o valor «%1»

en: not available
gl: non dispoñíbel

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
gl: <b style='color:red'>FALSO</b>

en: Left:
gl: Esquerda:

en: Top:
gl: Arriba:

en: Width:
gl: Anchura:

en: Height:
gl: Altura:

en: Apply
gl: Aplicar
