kalgebra - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: A simple scientific calculator
gl: Unha calculadora científica sinxela

en: Clear Log
gl: Limpar o rexistro

en: 2D Plot
gl: Gráfica en 2D

en: 3D Plot
gl: Gráfica en 3D

en: Copy "%1"
gl: Copiar «%1»

en: Clear All
gl: Limpar todo

en: Expression to calculate...
gl: Expresión para calcular…

en: View Grid
gl: Ver a grade

en: Reset Viewport
gl: Restabelecer a área de visualización

en: Errors: The step cannot be 0
gl: Erros: o paso non pode ser 0

en: Errors: The start and end are the same
gl: Erros: O inicio e o final son o mesmo

en: Errors: %1
gl: Erros: %1

en: From:
gl: De:

en: To:
gl: A:

en: Run
gl: Executar

en: A portable calculator
gl: Unha calculadora portátil
