kalgebra - en to he translation catalogue (75 entries)

en: Options: %1
he: אפשרויות: %1

en: Paste "%1" to input
he: הדבקת „%1” לקלט

en: Paste to Input
he: הדבקה לקלט

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
he: <ul class='error'>שגיאה: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
he: ייובא: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
he: <ul class='error'>שגיאה: לא ניתן לטעון את %1. <br /> %2</ul>

en: Information
he: מידע

en: Add/Edit a function
he: הוספת/עריכת פונקציה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: From:
he: מ־:

en: To:
he: עד:

en: Options
he: אפשרויות

en: OK
he: אישור

[ctx: @action:button]
en: Remove
he: הסרה

en: The options you specified are not correct
he: האפשרויות שציינת לא נכונות

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
he: הגבול התחתון לא יכול להיות גדול מהגבול העליון

en: Plot 2D
he: שרטוט דו־ממדי

en: Plot 3D
he: שרטוט תלת־ממדי

en: Session
he: הפעלה

en: Variables
he: משתנים

en: &Calculator
he: מ&חשבון

en: C&alculator
he: מח&שבון

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
he: &טעינת סקריפט…

en: Recent Scripts
he: סקריפטים אחרונים

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
he: &שמירת סקריפט…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
he: יי&צוא יומן…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
he: ה&עברת התשובה…

en: Execution Mode
he: מצב הפעלה

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
he: חישוב

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
he: שערוך

en: Functions
he: פונקציות

en: List
he: רשימה

en: &Add
he: הו&ספה

en: Viewport
he: חרך תצוגה

en: &2D Graph
he: תרשים &דו־ממדי

en: 2&D Graph
he: ת&רשים דו־ממדי

en: &Grid
he: &רשת

en: &Keep Aspect Ratio
he: &שימור יחס תצוגה

en: Resolution
he: רזולוציה

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
he: גרועה

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
he: רגילה

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
he: מעודנת

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
he: מעודנת מאוד

en: &3D Graph
he: תרשים &תלת־ממדי

en: 3D &Graph
he: תר&שים תלת־ממדי

en: &Reset View
he: &איפוס תצוגה

en: Dots
he: נקודות

en: Lines
he: קווים

en: Solid
he: אחיד

en: Operations
he: פעולות

en: &Dictionary
he: &מילון

en: Look for:
he: חיפוש אחר:

en: &Editing
he: &עריכה

en: Choose a script
he: בחירת סקריפט

en: Script (*.kal)
he: סקריפט (‎*.kal)

en: HTML File (*.html)
he: קובץ HTML‏ (‎*.html)

en: Errors: %1
he: שגיאות: %1

en: Select where to put the rendered plot
he: נא לבחור איפה לשים את השרטוט שצויר

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
he: קובץ תמונה (‎*.png);;קובץ SVG‏ (‎*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
he: מוכן

en: Add variable
he: הוספת משתנה

en: Enter a name for the new variable
he: נא למלא שם למשתנה החדש

en: A portable calculator
he: מחשבון כיס

en: (C) 2006-2016 Aleix Pol i Gonzalez
he: (C) 2006-2016 אלש פול י גונזלז

en: Aleix Pol i Gonzalez
he: אלש פול י גונזלז

en: Add/Edit a variable
he: הוספת/עריכת משתנה

en: Remove Variable
he: הסרת משתנה

en: Edit '%1' value
he: עריכת הערך ‚%1’

en: not available
he: לא זמין

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
he: <b style='color:red'>שגוי</b>

en: Left:
he: שמאל:

en: Top:
he: למעלה:

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: Apply
he: החלה
