kalgebra - en to ka translation catalogue (73 entries)

en: Options: %1
ka: პარამეტრები: %1

en: Paste "%1" to input
ka: %1-ის ჩასმა შესატანად

en: Paste to Input
ka: ჩასვით შესატანად

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
ka: <ul class='error'>შეცდომა: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
ka: შემოტანილია: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
ka: <ul class='error'>შეცდომა: %1-ის ჩატვირთვა შეუძლებელია. <br /> %2</ul>

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Add/Edit a function
ka: ფუნქციის დამატება/ჩასწორება

en: Preview
ka: ესკიზი

en: From:
ka: ვისგან:

en: To:
ka: ვის:

en: Options
ka: გამართვა

en: OK
ka: დიახ

[ctx: @action:button]
en: Remove
ka: წაშლა

en: The options you specified are not correct
ka: მითითებული პარამეტრები არასწორია

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
ka: ქვედა ზღვარი ზედაზე დიდი არ შეიძლება, ყოს

en: Plot 2D
ka: 2D გრაფიკი

en: Plot 3D
ka: 3D გრაფიკი

en: Session
ka: სესია

en: Variables
ka: ცვლადები

en: &Calculator
ka: &კალკულატორი

en: C&alculator
ka: &კალკულატორი

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
ka: &სკრიპტის ჩატვირთვა...

en: Recent Scripts
ka: უახლესი სკრიპტები

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
ka: &სკრიპტის შენახვა...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
ka: &სკრიპტის გატანა...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
ka: &ჩასმა ans...

en: Execution Mode
ka: შესრულების რეჟიმი

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
ka: გამოთვლა

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
ka: შეფასება

en: Functions
ka: ფუნქციები

en: List
ka: სია

en: &Add
ka: &დამატება

en: Viewport
ka: ჩვენების არე

en: &2D Graph
ka: &2D გრაფიკი

en: 2&D Graph
ka: &2D გრაფიკი

en: &Grid
ka: &ბადე

en: &Keep Aspect Ratio
ka: საწყისი ფარდობის &შენარჩუნება

en: Resolution
ka: გარჩევადობა

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
ka: ცუდი

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
ka: ჩვეულებრივი

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
ka: დაწვრილებით

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
ka: ძალიან ზუსტი

en: &3D Graph
ka: &3D გრაფიკი

en: 3D &Graph
ka: &3D გრაფიკი

en: &Reset View
ka: ხედის საწყის მნიშვნელობაზე დაბრუნება

en: Dots
ka: წერტილები

en: Lines
ka: ხაზები

en: Solid
ka: მყარი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: &Dictionary
ka: &ლექსიკონი

en: Look for:
ka: მოძებნა:

en: &Editing
ka: &ჩასწორება

en: Choose a script
ka: აირჩიეთ სკრიპტი

en: Script (*.kal)
ka: სკრიპტი (*.kal)

en: HTML File (*.html)
ka: HTML ფაილი (*.html)

en: Errors: %1
ka: შეცდომები: %1

en: Select where to put the rendered plot
ka: დარენდერებული ნახაზების ჩასაწერი საქაღლდე

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
ka: გამოსახულების ფაილი (*.png);;SVG ფაილი (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
ka: მზადაა

en: Add variable
ka: ცვლადის დამატება

en: Enter a name for the new variable
ka: შეიყვანეთ ახალი ცვლადის სახელი

en: A portable calculator
ka: პატარა კალკულატორი

en: Add/Edit a variable
ka: ცვლადის დამატება/ჩასწორება

en: Remove Variable
ka: ცვლადის წაშლა

en: Edit '%1' value
ka: %1 -ის მნიშვნელობის ჩასწორება

en: not available
ka: ხელმიუწვდომელია

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
ka: <b style='color:red'>არასწორი</b>

en: Left:
ka: მარცხენა:

en: Top:
ka: ზედა:

en: Width:
ka: სიგანე:

en: Height:
ka: სიმაღლე:

en: Apply
ka: გამოყენება
