kalgebra - en to ka translation catalogue (47 entries)

en: Calculator
ka: კალკულატორი

[ctx: @action:button]
en: Load Script
ka: სკრიპტის ჩატვირთვა

en: Script (*.kal)
ka: სკრიპტი (*.kal)

[ctx: @action:button]
en: Save Script
ka: სკრიპტის შენახვა

[ctx: @action:button]
en: Export Log
ka: ჟურნალის გატანა

[ctx: @action:button]
en: Evaluate
ka: შეფასება

[ctx: @action:button]
en: Calculate
ka: გამოთვლა

[ctx: @action:button]
en: Clear Log
ka: ჟურნალის გასუფთავება

en: 2D Plot
ka: 2D ნახაზი

en: 3D Plot
ka: 3D ნახაზი

en: Copy "%1"
ka: "%1"-ის კოპირება

[ctx: @info]
en: Empty console history
ka: კონსოლის სტორია ცარიელია

[ctx: @action:button]
en: Add
ka: დამატება

[ctx: @action:button]
en: Examples
ka: მაგალითები

[ctx: @action:button]
en: Clear All
ka: ყველას გასუფთავება

[ctx: @action:button]
en: Close dialog
ka: ფანჯრის დახურვა

[ctx: @action:button]
en: Remove plot
ka: გრაფიკის წაშლა

[ctx: @info]
en: No plot available
ka: გრაფიკების გარეშე

en: Expression to calculate...
ka: გამოსათვლელი გამოსახულება...

[ctx: @title:window]
en: Dictionary
ka: ლექსიკონი

en: Name:
ka: სახელი:

en: Graph 2D
ka: 2D გრაფიკი

en: Graph 3D
ka: 3D გრაფიკი

en: Value Tables
ka: მნიშვნელობის ცხრილები

en: Variables
ka: ცვლადები

en: Dictionary
ka: ლექსიკონი

en: About KAlgebra
ka: KAlgebra-ის შესახებ

[ctx: @title:window]
en: 2D Plot
ka: 2D ნახაზი

en: Save
ka: შენახვა

en: View Grid
ka: ბადის ნახვა

en: Reset Viewport
ka: ჩვენების არეს საწყის მნიშვნელობაზე დაბრუნება

[ctx: @title:window]
en: 3D Plot
ka: 3D ნახაზი

en: Results
ka: შედეგები

en: Value tables
ka: მნიშვნელობის ცხრილები

en: Errors: Invalid expression %1
ka: შეცდომა: არასწორი გამოსახულება %1

en: Errors: The step cannot be 0
ka: შეცდომა: ბიჯი 0-ის ტოლი ვერ იქნება

en: Errors: The start and end are the same
ka: შეცდომა: დასაწყისი და დასასრული ტოლი ვერ ქნება

en: Errors: %1
ka: შეცდომები: %1

en: error: %1
ka: შეცდომა: %1

[ctx: @action:button Run table]
en: Run
ka: გაშვება

en: Input
ka: შეყვანა

en: From:
ka: ვისგან:

en: To:
ka: ვის:

en: Step
ka: ბიჯი

en: Run
ka: გაშვება

en: A portable calculator
ka: პატარა კალკულატორი

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი
