kalgebra - en to km translation catalogue (65 entries)

en: Options: %1
km: ជម្រើស​ ៖ %1

en: Paste "%1" to input
km: បិទ​ភ្ជាប់​ "%1" ដើម្បី​បញ្ចូល

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
km: <ul class='error'>កំហុស​ ៖ <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
km: បាន​នាំចូល ៖ %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
km: <ul class='error'>កំហុស ៖ មិន​អាច​ផ្ទុក​ %1។</ul><br /> %2</ul>

en: Information
km: ព័ត៌មាន

en: Add/Edit a function
km: បន្ថែម/កែសម្រួល​អនុគមន៍

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: From:
km: ពី​៖

en: To:
km: ដល់ ៖

en: Options
km: ជម្រើស

en: OK
km: យល់​​ព្រម​

en: The options you specified are not correct
km: ជម្រើស​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ជាក់​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
km: កម្រិត​ទាប​បំផុត​មិន​អាច​ធំ​ជាង​កម្រិត​ខ្ពស់​បំផុត​បាន​ទេ

en: Plot 2D
km: គូស​ក្រាហ្វិក​ទ្វេ​មាត្រ

en: Plot 3D
km: ​គូស​ក្រាហ្វិក​ត្រីមាត្រ

en: Session
km: សម័យ

en: Variables
km: អថេរ

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
km: ផ្ទុក​ស្គ្រីប

en: Recent Scripts
km: ស្គ្រីប​បច្ចុប្បន្ន

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
km: រក្សាទុក​ស្គ្រីប​...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
km: នាំ​ចេញ​កំណត់​ហេតុ​...

en: Execution Mode
km: របៀប​ប្រតិបត្តិ​

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
km: គណនា

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
km: វាយ​តម្លៃ

en: Functions
km: អនុគមន៍

en: List
km: បញ្ជី

en: &Add
km: បន្ថែម

en: Viewport
km: ច្រក​ទិដ្ឋភាព​

en: &2D Graph
km: ក្រាប​​ទ្វេ​មាត្រ

en: 2&D Graph
km: ក្រាប​ទ្វេ​មាត្រ

en: &Grid
km: ក្រឡា​ចត្រង្គ

en: &Keep Aspect Ratio
km: រក្សា​ទុក​សមាមាត្រ

en: Resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
km: អន់

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
km: ធម្មតា

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
km: ល្អ

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
km: ល្អ​បំផុត​

en: &3D Graph
km: ក្រាប​​​ត្រីមាត្រ

en: 3D &Graph
km: ក្រាប​ត្រីមាត្រ

en: &Reset View
km: កំណត់​ទិដ្ឋភាព​ឡើងវិញ

en: Dots
km: ចំណុច

en: Lines
km: បន្ទាត់

en: Solid
km: តាន់

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: &Dictionary
km: វចនានុក្រម

en: Look for:
km: រក​មើល ៖

en: &Editing
km: កែសម្រួល

en: Choose a script
km: ជ្រើស​ស្គ្រីប

en: Script (*.kal)
km: ស្គ្រីប (*.kal)

en: HTML File (*.html)
km: ឯកសារ​ HTML (*.html)

en: Errors: %1
km: កំហុស ៖ %1

[ctx: @info:status]
en: Ready
km: រួចរាល់

en: Add variable
km: បន្ថែម​​អថេរ

en: Enter a name for the new variable
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​សម្រាប់​អថេរ​ថ្មី

en: Add/Edit a variable
km: បន្ថែម​/កែសម្រួល​អថេរ

en: Edit '%1' value
km: កែសម្រួល​តម្លៃ '%1'

en: not available
km: មិន​មាន

en: <b style='color:#090'>%1 := %2</b>
km: <b style='color:#090'>%1 ៖= %2</b>

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
km: <b style='color:red'>ខុស</b>

en: Left:
km: ឆ្វេង​ ៖

en: Top:
km: លើ​ ៖

en: Width:
km: ទទឹង​​ ៖

en: Height:
km: កម្ពស់​ ៖

en: Apply
km: អនុវត្ត
