kalgebra - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Options: %1
lt: Parinktys: %1

en: Paste "%1" to input
lt: Įdėti „%1“ į įvestį

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
lt: <ul class='error'>Klaida: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
lt: Importuota: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
lt: <ul class='error'>Klaida: negalima pakrauti %1. <br /> %2</ul>

en: Information
lt: Informacija

en: Add/Edit a function
lt: Pridėti arba keiti funkciją

en: Preview
lt: Peržiūra

en: From:
lt: Nuo:

en: To:
lt: Iki:

en: Options
lt: Parinktys

en: OK
lt: Gerai

[ctx: @action:button]
en: Remove
lt: Pašalinti

en: The options you specified are not correct
lt: Nurodytos pasirinktys nėra teisingos

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
lt: Žemiausia riba negali būti didesnė nei aukščiausia riba

en: Plot 2D
lt: Brėžti 2D

en: Plot 3D
lt: Brėžti 3D

en: Session
lt: Sesija

en: Variables
lt: Kintamieji

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
lt: Į&kelti scenarijų...

en: Recent Scripts
lt: Paskiausi scenarijai

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
lt: Įrašyti scenarijų...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
lt: Eksportuoti žurnalą...

en: Execution Mode
lt: Vykdymo režimas

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
lt: Skaičiuoti

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
lt: Įvertinti

en: Functions
lt: Funkcijos

en: List
lt: Sąrašas

en: &Add
lt: &Pridėti

en: Viewport
lt: Matomas plotas

en: &2D Graph
lt: &2D grafikas

en: 2&D Graph
lt: 2&D grafikas

en: &Grid
lt: &Tinklelis

en: &Keep Aspect Ratio
lt: Išlaikyti &proporciją

en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
lt: Grubus

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
lt: Smulkus

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
lt: Labai smulkus

en: &3D Graph
lt: &3D grafikas

en: 3D &Graph
lt: 3D &grafikas

en: &Reset View
lt: &Atstatyti rodinį

en: Dots
lt: Taškai

en: Lines
lt: Linijos

en: Solid
lt: Vientisas

en: Operations
lt: Operacijos

en: &Dictionary
lt: Ž&odynas

en: Look for:
lt: Ieškoti:

en: &Editing
lt: &Keičiama

en: Choose a script
lt: Parinkite scenarijų

en: Script (*.kal)
lt: Scenarijus (*.kal)

en: HTML File (*.html)
lt: HTML failas (*.html)

en: Errors: %1
lt: Klaidos: %1

en: Select where to put the rendered plot
lt: Nurodykite kur padėti padarytą brėžinį

[ctx: @info:status]
en: Ready
lt: Pasirengęs

en: Add variable
lt: Pridėti kintamąjį

en: Enter a name for the new variable
lt: Įveskite naujo kintamojo pavadinimą

en: Add/Edit a variable
lt: Pridėti arba keisti kintamąjį

en: Remove Variable
lt: Pašalinti kintamąjį

en: Edit '%1' value
lt: Keisti „%1“ vertę

en: not available
lt: nėra

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
lt: <b style='color:red'>KLAIDINGAS</b>

en: Left:
lt: Kairė:

en: Top:
lt: Viršus:

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Apply
lt: Pritaikyti
