kalgebra - en to lv translation catalogue (63 entries)

en: Options: %1
lv: Opcijas: %1

en: Paste "%1" to input
lv: Ievietot "%1" ievadē

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
lv: <ul class='error'>Kļūda: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
lv: Importēts: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
lv: <ul class='error'>Kļūda: neizdevās ielādēt %1. <br /> %2</ul>

en: Information
lv: Informācija

en: Add/Edit a function
lv: Pielikt/labot funkciju

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: From:
lv: No:

en: To:
lv: Līdz:

en: Options
lv: Opcijas

en: OK
lv: Labi

en: The options you specified are not correct
lv: Jūsu norādītās opcijas nav pareizas

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
lv: Apakšējā robeža nevar būt lielāka nekā augšējā robeža

en: Plot 2D
lv: Grafiks 2D

en: Plot 3D
lv: Grafiks 3D

en: Session
lv: Sesija

en: Variables
lv: Mainīgie

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
lv: Ie&lādēt skriptu...

en: Recent Scripts
lv: Nesenie skripti

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
lv: &Saglabāt skriptu...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
lv: &Eksportēt žurnālu...

en: Execution Mode
lv: Izpildes režīms

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
lv: Aprēķināt

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
lv: Novērtēt

en: Functions
lv: Funkcijas

en: List
lv: Saraksts

en: &Add
lv: &Pievienot

en: Viewport
lv: Skats

en: &2D Graph
lv: &2D grafiks

en: 2&D Graph
lv: 2&D grafiks

en: &Grid
lv: &Rūtiņas

en: &Keep Aspect Ratio
lv: Saglabāt &attiecību

en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
lv: Zema

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
lv: Normāla

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
lv: Augsta

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
lv: Ļoti augsta

en: &3D Graph
lv: &3D grafiks

en: 3D &Graph
lv: 3D &grafiks

en: &Reset View
lv: &Atiestatīt skatu

en: Dots
lv: Punktu

en: Lines
lv: Līniju

en: Solid
lv: Aizpildīts

en: Operations
lv: Darbības

en: &Dictionary
lv: Vār&dnīca

en: Look for:
lv: Meklēt:

en: &Editing
lv: R&ediģēšana

en: Choose a script
lv: Izvēlieties skriptu

en: Script (*.kal)
lv: Skripts (*.kal)

en: HTML File (*.html)
lv: HTML fails (*.html)

[ctx: @info:status]
en: Ready
lv: Gatavs

en: Add variable
lv: Pievienot mainīgo

en: Enter a name for the new variable
lv: Ievadiet jaunā mainīgā nosaukumu

en: Add/Edit a variable
lv: Pievienot/Labot mainīgo

en: Edit '%1' value
lv: Labot '%1' vērtību

en: not available
lv: nav pieejams

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
lv: <b style='color:red'>APLAMI</b>

en: Left:
lv: No kreisās:

en: Top:
lv: No augšas:

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Apply
lv: Pielietot
