kalgebra - en to mai translation catalogue (15 entries)

en: Information
mai: सूचना

en: OK
mai: बेस

en: Variables
mai: चर

en: Functions
mai: प्रकार्यसभ

en: List
mai: सूची

en: &Add
mai: जोड़ू (&A)

en: Resolution
mai: विभेदन

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
mai: गरीब

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
mai: सामान्य

en: Dots
mai: बिन्दुसभ

en: Lines
mai: रेखासभ

en: Solid
mai: ठोस

en: Operations
mai: काजसभ

[ctx: @info:status]
en: Ready
mai: तैआर

en: not available
mai: उपलब्ध नहि
