kalgebra - en to nb translation catalogue (63 entries)

en: Options: %1
nb: Valg: %1

en: Paste "%1" to input
nb: Lim inn «%1» til inndata

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
nb: <ul class='error'>Feil: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
nb: Importert: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
nb: <ul class='error'>Feil: Klarte ikke laste inn %1.<br /> %2</ul>

en: Information
nb: Informasjon

en: Add/Edit a function
nb: Legg til/rediger en funksjon

en: Preview
nb: Forhåndsvis

en: From:
nb: Fra:

en: To:
nb: Til:

en: Options
nb: Valg

[ctx: @action:button]
en: Remove
nb: Fjern

en: The options you specified are not correct
nb: Valgene du oppga er ikke riktige

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
nb: Ned-grense kan ikke være større enn opp-grense

en: Plot 2D
nb: Plott 2D

en: Session
nb: Økt

en: Variables
nb: Variabler

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
nb: &Last inn skript …

en: Recent Scripts
nb: Nylige skripter

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
nb: Lagre &skript …

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
nb: &Eksporter logg …

en: Execution Mode
nb: Kjøremodus

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
nb: Beregn

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
nb: Evaluer

en: Functions
nb: Funksjoner

en: List
nb: Liste

en: &Add
nb: &Legg til

en: Viewport
nb: Bilderute

en: &2D Graph
nb: &2D-graf

en: 2&D Graph
nb: 2&D-graf

en: &Grid
nb: &Rutenett

en: &Keep Aspect Ratio
nb: Be&hold høyde/bredde-forhold

en: Resolution
nb: Oppløsning

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
nb: Dårlig

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
nb: Fin

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
nb: Svært fin

en: &3D Graph
nb: &3D-graf

en: 3D &Graph
nb: 3D-&graf

en: &Reset View
nb: &Tilbakestill visning

en: Dots
nb: Punkter

en: Lines
nb: Linjer

en: Solid
nb: Heltrukken

en: Operations
nb: Regneoperasjoner

en: &Dictionary
nb: &Ordliste

en: Look for:
nb: Let etter:

en: &Editing
nb: R&edigering

en: Choose a script
nb: Velg et skript

en: Script (*.kal)
nb: Skript (*.kal)

en: HTML File (*.html)
nb: HTML-fil (*.html)

en: Errors: %1
nb: Feil: %1

[ctx: @info:status]
en: Ready
nb: Klar

en: Add variable
nb: Legg til variabel

en: Enter a name for the new variable
nb: Skriv et navn på den nye variablen

en: Add/Edit a variable
nb: Legg til/rediger en variabel

en: Remove Variable
nb: Fjern variabel

en: Edit '%1' value
nb: Rediger verdien «%1»

en: not available
nb: ikke tilgjengelig

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
nb: <b style='color:red'>FEIL</b>

en: Left:
nb: Venstre:

en: Top:
nb: Øverst:

en: Width:
nb: Bredde:

en: Height:
nb: Høyde:

en: Apply
nb: Bruk
