kalgebra - en to sk translation catalogue (71 entries)

en: Options: %1
sk: Možnosti: %1

en: Paste "%1" to input
sk: Vložiť "%1" do vstupu

en: Paste to Input
sk: Vložiť do vstupu

en: Imported: %1
sk: Importované: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
sk: <ul class='error'>Chyba: Nemôžem načítať %1. <br /> %2</ul>

en: Information
sk: Informácia

en: Add/Edit a function
sk: Pridať/Upraviť funkciu

en: Preview
sk: Náhľad

en: From:
sk: Od:

en: To:
sk: Pre:

en: Options
sk: Možnosti

[ctx: @action:button]
en: Remove
sk: Odstrániť

en: The options you specified are not correct
sk: Voľby, ktoré ste zadali, nie sú správne

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
sk: Dolná hranica nesmie byť väčšia ako horná hranica

en: Plot 2D
sk: 2D graf

en: Plot 3D
sk: 3D graf

en: Session
sk: Sedenie

en: Variables
sk: Premenné

en: &Calculator
sk: Kalkulačka

en: C&alculator
sk: Kalkulačka

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
sk: Načítať skript...

en: Recent Scripts
sk: Nedávne skripty

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
sk: Uložiť skript...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
sk: Exportovať &záznam...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
sk: Vložiť ans...

en: Execution Mode
sk: Režim spúšťania

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
sk: Spočítať

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
sk: Vyhodnotiť

en: Functions
sk: Funkcie

en: List
sk: Zoznam

en: &Add
sk: &Pridať

en: Viewport
sk: Pohľad

en: &2D Graph
sk: &2D Graf

en: 2&D Graph
sk: &2D Graf

en: &Grid
sk: Mriežka

en: &Keep Aspect Ratio
sk: Zachovať pomer strán

en: Resolution
sk: Rozlíšenie

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
sk: Nízka

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
sk: Normálna

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
sk: Presná

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
sk: Veľmi presne

en: &3D Graph
sk: 3D &Graf

en: 3D &Graph
sk: 3D &Graf

en: &Reset View
sk: Znovunastaviť pohľad

en: Dots
sk: Bodky

en: Lines
sk: Čiarky

en: Solid
sk: Plný

en: Operations
sk: Operácie

en: &Dictionary
sk: &Slovník

en: Look for:
sk: Hľadať:

en: &Editing
sk: Editovanie

en: Choose a script
sk: Vybrať skript

en: Script (*.kal)
sk: Skript (*.kal)

en: HTML File (*.html)
sk: Súbor HTML (*.html)

en: Errors: %1
sk: Chyby: %1

en: Select where to put the rendered plot
sk: Vyberte, kam vložiť vykreslený graf

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
sk: Súbor obrázku (*.png);;SVG súbor (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
sk: Pripravený

en: Add variable
sk: Pridať premennú

en: Enter a name for the new variable
sk: Zadajte meno novej premennej

en: A portable calculator
sk: Prenosná kalkulačka

en: Add/Edit a variable
sk: Pridať/upraviť premennú

en: Remove Variable
sk: Odstrániť premennú

en: Edit '%1' value
sk: Upraviť hodnotu '%1'

en: not available
sk: nedostupné

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
sk: <b style='color:red'>ZLE</b>

en: Left:
sk: Vľavo:

en: Top:
sk: Hore:

en: Width:
sk: Šírka:

en: Height:
sk: Výška:

en: Apply
sk: Použiť
