kalgebra - en to sl translation catalogue (74 entries)

en: Options: %1
sl: Možnosti: %1

en: Paste "%1" to input
sl: Prilepi »%1« v vnosno polje

en: Paste to Input
sl: Prilepi v vnosno polje

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
sl: <ul class='error'>Napaka: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
sl: Uvoženo: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
sl: <ul class='error'>Napaka: ni bilo mogoče naložiti %1.<br />%2</ul>

en: Information
sl: Podrobnosti

en: Add/Edit a function
sl: Dodaj/uredi funkcijo

en: Preview
sl: Predogled

en: From:
sl: Od:

en: To:
sl: Do:

en: Options
sl: Možnosti

en: OK
sl: V redu

[ctx: @action:button]
en: Remove
sl: Odstrani

en: The options you specified are not correct
sl: Podane možnosti niso pravilne

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
sl: Spodnja meja ne more biti večja od zgornje meje

en: Plot 2D
sl: Izriši v 2D

en: Plot 3D
sl: Izriši v 3D

en: Session
sl: Seja

en: Variables
sl: Spremenljivke

en: &Calculator
sl: Računalo

en: C&alculator
sl: R&ačunalo

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
sl: Na&loži skript...

en: Recent Scripts
sl: Nedavni skripti

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
sl: &Shrani skript...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
sl: Izvozi dn&evnik...

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
sl: Vstav&i odg...

en: Execution Mode
sl: Izvedljivi način

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
sl: Izračunaj

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
sl: Ovrednoti

en: Functions
sl: Funkcije

en: List
sl: Seznam

en: &Add
sl: Dod&aj

en: Viewport
sl: Vidno polje

en: &2D Graph
sl: &2D graf

en: 2&D Graph
sl: 2&D graf

en: &Grid
sl: Mreža

en: &Keep Aspect Ratio
sl: Ohrani proporce

en: Resolution
sl: Ločljivost

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
sl: Nizka

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
sl: Običajna

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
sl: Visoka

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
sl: Zelo visoka

en: &3D Graph
sl: &3D graf

en: 3D &Graph
sl: 3D &graf

en: &Reset View
sl: Ponastavi pogled

en: Dots
sl: Pike

en: Lines
sl: Črte

en: Solid
sl: Polno

en: Operations
sl: Operacije

en: &Dictionary
sl: Slovar

en: Look for:
sl: Poišči:

en: &Editing
sl: Ur&ejanje

en: Choose a script
sl: Izberite skript

en: Script (*.kal)
sl: Skript (*.kal)

en: HTML File (*.html)
sl: Datoteka HTML (*.html)

en: Errors: %1
sl: Napake: %1

en: Select where to put the rendered plot
sl: Izberite kam bo postavljen izrisan graf

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
sl: Slikovna datoteka (*.png);;Datoteka SVG (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
sl: Pripravljen

en: Add variable
sl: Dodaj spremenljivko

en: Enter a name for the new variable
sl: Vnesite ime nove spremenljivke

en: A portable calculator
sl: Prenosno računalo

en: (C) 2006-2016 Aleix Pol i Gonzalez
sl: (C) 2006-2016 Aleix Pol Gonzalez

en: Add/Edit a variable
sl: Dodaj/uredi spremenljivko

en: Remove Variable
sl: Odstrani spremenljivko

en: Edit '%1' value
sl: Uredi vrednost »%1«

en: not available
sl: ni na voljo

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
sl: <b style='color:red'>NAPAČNO</b>

en: Left:
sl: Levo:

en: Top:
sl: Zgoraj:

en: Width:
sl: Širina:

en: Height:
sl: Višina:

en: Apply
sl: Uveljavi
