kalgebra - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Calculator
sl: Kalkulator

[ctx: @action:button]
en: Load Script
sl: Naloži skript

en: Script (*.kal)
sl: Skript (.kal)

[ctx: @action:button]
en: Save Script
sl: Shrani skript

[ctx: @action:button]
en: Export Log
sl: Izvozi dnevnik

[ctx: @action:button]
en: Evaluate
sl: Ovrednoti

[ctx: @action:button]
en: Calculate
sl: Izračunaj

[ctx: @action:button]
en: Clear Log
sl: Očisti dnevnik

en: 2D Plot
sl: 2D grafikon

en: 3D Plot
sl: 3D grafikon

en: Copy "%1"
sl: Kopiraj "%1"

[ctx: @info]
en: Empty console history
sl: Izprazni konzolino zgodovino

[ctx: @action:button]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: @action:button]
en: Clear All
sl: Očisti vse

[ctx: @action:button]
en: Close dialog
sl: Zapri dialog

[ctx: @action:button]
en: Remove plot
sl: Odstrani grafikon

[ctx: @info]
en: No plot available
sl: Grafikona ni na voljo

en: Expression to calculate...
sl: Izraz za izračun...

[ctx: @title:window]
en: Dictionary
sl: Slovar

en: Name:
sl: Ime:

en: Graph 2D
sl: Graf 2D

en: Graph 3D
sl: Graf 3D

en: Value Tables
sl: Tabele vrednosti

en: Variables
sl: Spremenljivke

en: Dictionary
sl: Slovar

en: About KAlgebra
sl: O Kalgebri

[ctx: @title:window]
en: 2D Plot
sl: 2D graf

en: Save
sl: Shrani

en: View Grid
sl: Prikaži mrežo

en: Reset Viewport
sl: Ponastavi točko pogleda

[ctx: @title:window]
en: 3D Plot
sl: 3D graf

en: Results
sl: Rezultati

en: Value tables
sl: Tabele vrednosti

en: Errors: The step cannot be 0
sl: Napake: Korak ne more biti 0

en: Errors: The start and end are the same
sl: Napake: Začetna in končna točka ne moreta biti isti

en: Errors: %1
sl: Napake: %1

[ctx: @action:button Run table]
en: Run
sl: Poženi

en: Input
sl: Vhod

en: From:
sl: Od:

en: To:
sl: Do:

en: Step
sl: Korak

en: Run
sl: Poženi

en: A portable calculator
sl: Prenosno računalo

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
sl: Vzdrževalec
