kalgebra - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Options: %1
ug: تاللانما: %1

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
ug: <ul class='error'>خاتالىق: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
ug: <ul class='error'>خاتالىق: %1 نى ئوقۇغىلى بولمىدى. <br /> %2</ul>

en: Information
ug: ئۇچۇر

en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

en: From:
ug: ئەۋەتكۈچى:

en: To:
ug: خەت تاپشۇرۇۋالغۇچى：

en: Options
ug: تاللانما

en: OK
ug: تامام

[ctx: @action:button]
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Session
ug: ئەڭگىمە

en: Variables
ug: ئۆزگەرگۈچىلەر

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
ug: ھېسابلا

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
ug: باھا

en: Functions
ug: فۇنكسىيىلەر

en: List
ug: تىزىم

en: &Add
ug: قوش(&A)

en: Viewport
ug: كۆرۈنۈش ئېغىزى(Viewport)

en: &Grid
ug: كاتەك(&G)

en: &Keep Aspect Ratio
ug: ئېگىزلىك-كەڭلىك نىسبىتىنى ساقلاپ قال(&K)

en: Resolution
ug: ئېنىقلىق

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
ug: ناچار

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
ug: نورمال

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
ug: سىپتا

en: Dots
ug: چېكىت

en: Lines
ug: سىزىقلار

en: Solid
ug: لىق تولغان

en: Operations
ug: ھېسابلا

en: &Dictionary
ug: لۇغەت(&D)

en: ,
ug: ،

[ctx: @info:status]
en: Ready
ug: تەييار

en: not available
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Left:
ug: سول:

en: Top:
ug: چوققا:

en: Width:
ug: كەڭلىك:

en: Height:
ug: ئېگىزلىك:

en: Apply
ug: قوللان
