kalgebra - en to uk translation catalogue (74 entries)

en: Options: %1
uk: Параметри: %1

en: Paste "%1" to input
uk: Вставити «%1» у вхідні дані

en: Paste to Input
uk: Вставити до вхідних даних

en: <ul class='error'>Error: <b>%1</b><li>%2</li></ul>
uk: <ul class='error'>Помилка: <b>%1</b><li>%2</li></ul>

en: Imported: %1
uk: Імпортовано: %1

en: <ul class='error'>Error: Could not load %1. <br /> %2</ul>
uk: <ul class='error'>Помилка: не вдалося завантажити %1. <br /> %2</ul>

en: Information
uk: Інформація

en: Add/Edit a function
uk: Додати / змінити функцію

en: Preview
uk: Перегляд

en: From:
uk: Від:

en: To:
uk: До:

en: Options
uk: Параметри

en: OK
uk: Гаразд

[ctx: @action:button]
en: Remove
uk: Вилучити

en: The options you specified are not correct
uk: Вами вказано некоректні параметри

en: Downlimit cannot be greater than uplimit
uk: Нижня межа не може бути більшою за верхню

en: Plot 2D
uk: Двовимірний графік

en: Plot 3D
uk: Тривимірний графік

en: Session
uk: Сеанс

en: Variables
uk: Змінні

en: &Calculator
uk: &Калькулятор

en: C&alculator
uk: К&алькулятор

[ctx: @item:inmenu]
en: &Load Script...
uk: &Завантажити скрипт…

en: Recent Scripts
uk: Нещодавні скрипти

[ctx: @item:inmenu]
en: &Save Script...
uk: &Зберегти скрипт…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Export Log...
uk: &Експортувати журнал…

[ctx: @item:inmenu]
en: &Insert ans...
uk: &Вставити відповідь…

en: Execution Mode
uk: Режим виконання

[ctx: @item:inmenu]
en: Calculate
uk: Обчислення

[ctx: @item:inmenu]
en: Evaluate
uk: Визначення значення

en: Functions
uk: Функції

en: List
uk: Список

en: &Add
uk: &Додати

en: Viewport
uk: Демонстраційне вікно

en: &2D Graph
uk: &Двовимірний графік

en: 2&D Graph
uk: Дво&вимірний графік

en: &Grid
uk: &Сітка

en: &Keep Aspect Ratio
uk: &Зберігати співвідношення розмірів

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

[ctx: @item:inmenu]
en: Poor
uk: Низька

[ctx: @item:inmenu]
en: Normal
uk: Звичайна

[ctx: @item:inmenu]
en: Fine
uk: Висока

[ctx: @item:inmenu]
en: Very Fine
uk: Дуже висока

en: &3D Graph
uk: &Тривимірний графік

en: 3D &Graph
uk: Тривимірний &графік

en: &Reset View
uk: &Оновити перегляд

en: Dots
uk: Крапки

en: Lines
uk: Лінії

en: Solid
uk: Суцільна

en: Operations
uk: Дії

en: &Dictionary
uk: &Словник

en: Look for:
uk: Шукати:

en: &Editing
uk: &Редагування

en: Choose a script
uk: Виберіть скрипт

en: Script (*.kal)
uk: Скрипт (*.kal)

en: HTML File (*.html)
uk: Файл HTML (*.html)

en: Errors: %1
uk: Помилки: %1

en: Select where to put the rendered plot
uk: Виберіть місце для зображення графіка

en: Image File (*.png);;SVG File (*.svg)
uk: файл зображення (*.png);;файл SVG (*.svg)

[ctx: @info:status]
en: Ready
uk: Готово

en: Add variable
uk: Додати змінну

en: Enter a name for the new variable
uk: Введіть назву нової змінної

en: A portable calculator
uk: Портативний калькулятор

en: (C) 2006-2016 Aleix Pol i Gonzalez
uk: © Aleix Pol i Gonzalez, 2006–2016

en: Add/Edit a variable
uk: Додати або редагувати змінну

en: Remove Variable
uk: Вилучити змінну

en: Edit '%1' value
uk: Змінити значення «%1»

en: not available
uk: недоступне

en: <b style='color:red'>WRONG</b>
uk: <b style='color:red'>НЕПРАВИЛЬНО</b>

en: Left:
uk: Ліворуч:

en: Top:
uk: Згори:

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

en: Apply
uk: Застосувати
