kalk - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Calculator
az: Hesablayıcı

en: Calculator for Plasma
az: Plasma üçün hesablayıcı

en: © 2020-2022 KDE Community
az: © 2020-2022 KDE Cəmiyyəti

en: About
az: Haqqında

en: Binary Calculator
az: Binar hesablayıcı

en: History
az: Jurnal

en: History is empty
az: Jurnal boşdur

en: Clear history
az: Jurnalı təmizləyin

en: Converter
az: Çevirici

en: Conversion
az: Çevirmək

en: Swap
az: Mübadilə yaddaşı
