kalk - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Calculator
el: Αριθμομηχανή

en: Calculator for Plasma
el: Αριθμομηχανή για το Plasma

en: © 2020-2022 KDE Community
el: © 2020-2022 Η Κοινότητα του KDE

en: About
el: Περίγραμμα

en: Binary Calculator
el: Αριθμομηχανή δυαδικών

en: History
el: Ιστορικό

en: History is empty
el: Το ιστορικό είναι κενό

en: Clear history
el: Καθαρισμός ιστορικού

en: Converter
el: Μετατροπέας

en: Conversion
el: Μετατροπή

en: Swap
el: Ανταλλαγή
