kalk - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Calculator
pa: ਕੈਲਕੂਲੇਟਰ

en: About
pa: ਇਸ ਬਾਰੇ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: History is empty
pa: ਅਤੀਤ ਖਾਲੀ ਹੈ

en: Clear history
pa: ਅਤੀਤ ਨੂੰ ਮਿਟਾਓ
