kalk - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Calculator
pt: Calculadora

en: Calculator for Plasma
pt: Calculadora do Plasma

en: © 2020-2022 KDE Community
pt: © 2020-2022 da Comunidade do KDE

en: History
pt: Histórico

en: Clear history
pt: Limpar o histórico

en: History is empty
pt: O histórico está vazio

en: Converter
pt: Conversor

en: About
pt: Acerca

en: Binary Calculator
pt: Calculadora Binária
