kalk - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Calculator
ru: Калькулятор

en: Calculator for Plasma
ru: Калькулятор для Plasma

en: © 2020-2022 KDE Community
ru: © Сообщество KDE, 2020-2022

en: About
ru: О программе

en: Binary Calculator
ru: Двоичный калькулятор

en: History
ru: Журнал

en: History is empty
ru: Журнал пуст

en: Clear history
ru: Очистить журнал

en: Converter
ru: Средство преобразования

en: Conversion
ru: Преобразование

en: Swap
ru: Рокировка
