kalk - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Calculator
sk: Kalkulačka

en: About
sk: O aplikácii

en: Binary Calculator
sk: Binárna kalkulačka

en: History
sk: História

en: History is empty
sk: História je prázdna

en: Clear history
sk: Vyčistiť históriu

en: Conversion
sk: Prevod

en: Swap
sk: Odkladací priestor
