kalk - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Calculator
sl: Kalkulator

en: Calculator for Plasma
sl: Kalkulator za Plasmo

en: © 2020-2026 KDE Community
sl: © 2020-2026 Skupnost KDE

en: warning
sl: opozorilo

en: error
sl: napaka

en: Programmer
sl: Programer

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Ponovi

en: History
sl: Zgodovina

en: Copy Input
sl: Kopiraj vhod

en: Copy Result
sl: Kopiraj rezultat

en: Paste
sl: Prilepi

en: Clear history
sl: Počisti zgodovino

en: History is empty
sl: Zgodovina je prazna

[ctx: Delete all items from a list]
en: Clear All History?
sl: Naj počistim vso zgodovino?

[ctx: Deleted items cannot be recovered]
en: This is permanent and cannot be undone
sl: To je trajno in tega ni mogoče razveljaviti

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Clear
sl: Očisti

en: Converter
sl: Pretvornik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Binary Calculator
sl: Binarni kalkulator

[ctx: @title:window]
en: Settings
sl: Nastavitve

[ctx: @label:spinbox digits of precision]
en: Precision
sl: Natančnost

[ctx: @label:listbox trigonometric angle unit]
en: Angle unit
sl: Kotna enota

[ctx: @info:whatsthis]
en: Default angle unit for trigonometric functions.
sl: Privzeta kotna enota za trigonometrične funkcije.

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Radians
sl: Radiani

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Degrees
sl: Stopinje

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Gradians
sl: Gradiani

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Arcminute
sl: Ločne minite

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Arcsecond
sl: Ločne sekunde

[ctx: @item:inlistbox Angle unit]
en: Turn
sl: Obrat

[ctx: @label:listbox control how expressions are parsed (read/interpreted)]
en: Parsing mode
sl: Način razčlenjevanja

[ctx: @info:whatsthis]
en: Expression evaluation order.
sl: Vrstni red vrednotenja izrazov.

[ctx: @item:inlistbox Parsing mode]
en: Adaptive
sl: Prilagodljiv

[ctx: @item:inlistbox Parsing mode]
en: Conventional
sl: Konvencionalni

[ctx: @item:inlistbox Parsing mode]
en: Implicit first
sl: Implicitno prvi

[ctx: @item:inlistbox Parsing mode]
en: Chain
sl: Veriga

[ctx: @label:checkbox]
en: Copy with separators
sl: Kopiraj z ločilniki

[ctx: @info:whatsthis]
en: Include thousand separators when copying numbers.
sl: Vključi ločila tisočic pri kopiranju števil.

en: About
sl: O programu

en: Category
sl: Kategorija
