kalzium - en to be translation catalogue (33 entries)

note: i18n("Name"), ChemicalDataObject::name)); i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, initAmtType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, finalAmtType) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LogarithmicMassGradient)
en: Mass
be: Маса

en: No element selected
be: Элемент не выбраны

en: No graphic found
be: Графіка не знойдзеная

[ctx: Next element]
en: Next
be: Наступны

en: Goes to the next element
be: Ісці да наступнага элемента

[ctx: Previous element]
en: Previous
be: Папярэдні

en: Goes to the previous element
be: Ісці да папярэдняга элемента

en: It was discovered by %1.
be: Быў знойдзены %1.

en: Isotopes
be: Ізатопы

en: Miscellaneous
be: Рознае

en: Spectrum
be: Спектр

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabFamily)
en: Family
be: Сям’я

en: Overview
be: Агляд

en: Knowledge
be: Веды

en: Tools
be: Начынне

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGroups)
en: Groups
be: Групы

en: Colors
be: Колеры

en: Uppercase
be: Вялікія літары

en: Lowercase
be: Маленькія літары

en: alpha
be: альфа

en: beta
be: бэта

en: gamma
be: гама

en: delta
be: дэльта

en: eta
be: эта

en: theta
be: тэта

en: xi
be: ксі

en: pi
be: пі

en: Numbers
be: Лікі

en: Number
be: Нумар

en: 0.5
be: 0,5

en: 1.5
be: 1,5

en: 2.5
be: 2,5

en: &Copy
be: С&капіраваць
