kalzium - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Sorry
se: Ándagassii

en: Marcus D. Hanwell
se: Max Howell

en: Unable to open %1
se: Ii sáhte rahpat %1

en: Information
se: Diehtu

note: i18n: ectx: Menu (file_menu)
en: &File
se: &Fiila
